Kõlakas: Google’i Pixel 9 telefonid võivad tulla kolmes suuruses

Peagi jõuavad müügile Google uue generatsiooni telefonid.Foto: Shutterstock

Suure India tehnikablogi 91mobiles väitel plaanib Google sel sügisel müügile tuua lausa kolm erineva suurusega Pixel 9 seeria telefoni. Lisaks tavapärase suurusega Pixel 9 ja Pixel 9 Pro mudelitele tuleb valikusse ka Pixel 9 Pro XL.

Tuntud lekitaja OnLeaks’i kätte on jõudnud uued 5K renderdused ning 360-kraadine video väiksemast Pixel 9 telefonist. Nende põhjal on ta veendunud, et varem lekkinud pildid kujutavad suuremaid mudeleid Pixel 9 Pro ning Pixel 9 Pro XL.

Lekkiniud Pixel 9
Hiljuti lekkisid väiksema Pixel 9 telefoni pildid. Foto: OnLeaks/91mobiles

Kõige suurem Pixel 9 Pro XL saab väidetavalt 6,5-tollise ekraani, Pixel 9 Pro paneel on lekete põhjal 6,1-tollise diagonaaliga ning tavalise Pixel 9 ekraan on 6,03-tollise diagonaaliga.

Neid numbreid tasub aga võtta üsna korraliku näputäie soolaga, sest ei tundu kuigi tõenäoline, et Google toob müügile telefoni, mille nimes on tähis XL, kuid mille ekraan on väiksem praegu müügil olevast Pixel 8 Prost.

Muidugi on ka võimalik, et Google soovib sarnaselt Apple’i ja Samsungi valikuga pakkuda ka väiksemat ja paremate kaameratega Pro mudelit.

Märksõnad: , , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.