Apple kuulutas välja 2022. aasta parimad rakendused ja mängud

Apple seadis pingeritta aasta parimad.Foto: Shutterstock

Rubriiki toetab

Nagu traditsiooniks juba saanud, paneb Apple iga aasta lõpus ritta parimad rakendused ja mängud, mis on saadaval nende rakenduste poes. Lisaks sellele antakse parima tiitel välja ka erinevate seadmete kategoorias.

Parima rakenduse tiitli pälvis 2022. aastal BeReal sotsiaalmeediaplatvorm, mis on väga kiiresti populaarsust kogunud. Selle kaudu saavad kasutajad piltide vahendusel oma tegemisi jagada ning läbi igapäevaste tegemiste jäädvustamise üksteisega suhelda.

Parimaks mänguks valiti aga Apex Legends Mobile, mis on Battle Royale stiilis võitlusmäng, kus kasutajad üritavad üksteist üle kavaldada ning viimasena lahinguväljal ellu jääda.

Eraldi auhindu jagati ka seadmete põhiselt ning parima mängu ja rakenduse auhind anti nii Mac-il, iPadil kui ka Apple TV platvormil. Apple Watch’il kuulutati välja ainult parim rakendus.

Rakenduste nimekirjaga saad lähemalt tutvuda Apple’i kodulehel ja rakenduste poes. Samuti on Apple kokku pannud 2022. aasta parimate tasuliste ja tasuta mängude ning rakenduste nimekirja, mille leiad vastavatelt linkidelt.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.