Apple’i krediitkaarti saab USAs hakata tellima alates augustist

Apple'i väga minimalistlik krediitkaart.

Rubriiki toetab

Apple kinnitas, et Apple krediitkaardi Apple Card tellimusi saab hakata tegema augustist.

Apple tegi uudise teatavaks oma kolmanda kvartali majandustulemuste hulgas. Ettevõtte juhi Tim Cooki sõnul kasutavad täna juba tuhanded Apple’i töötajad Apple Cardi testimiseks ja katsetamiseks.

Õunafirma krediitkaart, mis tehti teatavaks sel kevadel, tuleb nii virtuaalse, kui ka füüsilise metallist kaardina. Suurim erinevus tavaliste krediitkaartidega on see, et kui tavalisel kaardil on pidevalt sama 16 kohaline kaardi number ja CVV turvakood, siis Apple Card genereerib need numbrid iga kord uuesti, et sinu ostuajalugu jälgida ei saaks.

Numbrid genereeritakse seadmes endas ehk Apple Pay’ga makstes näiteks nutikellas või iPhone’is, seega ei saa isegi kaardi haldur Goldman Sachs seda infot.

Samuti pakub Apple Card boonusprogrammi, makstes 2% igalt Apple’i kaardiga tehtud tehingult kliendile tagasi, kusjuures 3% igalt Apple’i poe tehingult.

Sel suvel jõuab Apple’i krediitkaart kasutajateni USAs. Millal kaart Euroopasse ja Eestisse jõuab ei ole teada, kuid Apple on siin registreerinud Apple Card kaubamärgi.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.