Lekitaja: Apple toob tänavu müügile uued AirPodsid ja näitab esimesi ülekõrvaklappe

Rubriiki toetab

Apple võib juba tänavu sügisel tuua müügile AirPodside uue mudeli “Airpods X”, kui uskuda tuntud Apple’i uudiste lekitaja Jon Prosseri tweet’i.

Prosseri väitel on uued kõrvaklapid sportliku fookusega ja sarnanevad Beats X kõrvaklappidele. Samuti väidab ta, et juba juunis võime Apple’i ülemaailmsel arendajate konverentsil (WWDC) näha esimesi õunafirma päris oma ülekõrvaklappe.

Uued AirPodsid – koodnimega B517 – peaksid Prosseri info kohaselt maksma hakkama 200 dollarit ja ülekõrvaklapid (B515) 350 dollarit.

Uued AirPods X klapid jääksid seega hinnalt veidi alla mürasummutavate AirPods Pro’dele, samas kui ülekõrvaklapid oleksid hinnaklassis juba kallimate tegijate, näiteks Sony WH-1000XM3, tasemel.

Apple’i ülekõrvaklappide kuulujutud said alguse juba 2018. aastal, mil KGI analüütik Ming-Chi Kuo ennustas, et firma esimesed suured kõrvaklapid jõuavad müügile juba samal aastal. Hiljem nihutas Kuo oma ennustuse 2020. aastale.

iOS 14 koodist leitud ikoonid, mis võivad anda märku ülekõrvaklappide peatsest saabumisest.Foto: 9to5mac.

Hiljuti leiti iOS 14 koodist ülekõrvaklappide ikoonid, mis võib tähendada, et seekord on Apple’il tõesti tõsi taga. Ikoonide järgi võib oletada, et kõrvaklappe pakutakse kahes toonis – must ja valge – kuid sellega informatsioon hetkel piirdubki.

Prosseri sõnul on Apple’i lõplik eesmärk Beatsid Apple’i enda toodetega asendada.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.