Uue nutikella esitlusel seadis Apple esikohale veekindluse

Pane tähele! Artikkel on ilmunud enam kui 5 aastat tagasi ning kuulub Geeniuse digitaalsesse arhiivi.
screen_shot_2016-09-07_at_20.35.20.png

Enne uue iPhone’i esitlemist eemaldas Apple tänasel pressiüritusel katteloori uuelt Apple Watch nutikellalt. Uue kella tarkvara käis laval esitlemas ettevõtte ärijuht Jeff Williams. Enamikest uuendustest rääkis Apple juba suvel peetud arendajate konverentsil WWDC. Suure uuendusena teatati, et peagi jõuab Apple’i kellani Pokémon GO äpp. Turunduslikes materjalides kannab uus kell nimeAppleWatch Series 2. Suure uuendusena ei ole kell enammitte vaid lihtsalt niiskuskindel vaid täielikult veekindel. Williamsi sõnul annab see kasutajatele võimaluse minna kellaga ujuma ilma, et nad peaksid kartma kella terviklikuse üle.

Protsessorina on kasutuses uue põlvkonna S2 protsessor, mis on eelmisest versioonist 50% kiirem. Spordisõprade tarvis lisati kellale GPS, mis laiendab kella funktsionaalsust märgatavalt. Apple Watch Series 2 on saadaval alumiiniumist, terasest ning keraamilisest korpusega. Koostööd jätkatakse ka Hermesiga, kes toodab Apple'i kellale nahast rihmasid. Uueks koostööpartneriks on Nike, kellega koostöös on valminud jooksjatele suunatud Watch Series 2.

Apple Watch Series 2 hind algab USAs 369 dollarist, eeldatavasti maksab kell Euroopas 369 eurot. Lisaks uuele kellale jääb tootevalikusse alles ka esimese põlvkonna kell ning edaspidi kutsutakse seda Apple Watch Series 1. Seegi kell saab endale uue S2 protsessori ning hind langeb 269 dollarini. Uued kellad jõuavad suurematel turgudel müügile 16. septembril.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.