Kuidas Facebook Messengeris isekustuvaid sõnumeid saata?

Facebook Messenger.Shutterstock

Facebooki sõnumirakenduses Messenger on võimalik lisaks tavapärasele vestlusele kasutada ka turvalisemat variant. Selle funktsiooni nimi on “Secret Conversation” ning lisaks turvalisusele võimaldab see ka saadetud sõnumeid mingi aja pärast automaatselt kustutada.

Salavestluse funktsiooni kasutamiseks tuleb kõigepealt avada Messengeri rakendus ning sealt pliiatsi kujuga ikoon paremalt ülevalt nurgast.

Edasi peavad Androidi kasutajad sisse lülitama kasutajate nimekirja ülemisse paremasse nurka ilmuvad taba märgiga liuguri. Seejärel saab kasutaja valida nimekirjast kontakti, kellega soovib vestlust pidada.

Taimeriga saab määrata kui kaua sõnum on nähtav. Peale seda kustutatakse see automaatselt.

iPhone’i kasutajad peavad peale pliiatsi ikoonil vajutamist ilmuva nimekirja ülemisest paremast servast avama “Secret” valiku ning edasi kasutaja, kellega vestelda soovitakse.

Kui see tehtud, saab enne sõnumi kirjutamist stopperi ikooni alt valida aja, kui kaua saadetav sõnum nähtav on. Ajaline kestus ulatub 5 sekundist kuni ühe päevani, peale selle täitumist kustub sisu automaatselt.

Lisaks annab rakendus ka märku, kui teine osapoolt on ekraanist teinud kuvatõmmise enne, kui sõnum on automaatselt kustutatud. Funktsiooni saab kasutada Androidi ja iOS nutiseadmete Messenger rakendustes.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.