VIDEO: järgmine Samsungi Galaxy sülearvuti võib tulla volditava ekraaniga

Samsung on viimasel ajal kõvasti turundanud volditava ekraaniga nutitelefone, kuid nende hiljuti avaldatud videost võib aimata plaane liikuda sellise tehnoloogiaga ka suuremate ekraanide töömaale. Allolevas videos on näha ilmselt praegu veel kontseptsiooni tasemel volditava ekraaniga väikest sülearvutit, kuid kes teab, võib-olla on selline toode juba lähemal ajal ka poodidesse jõudmas.

Volditavate ekraanidega on Samsung oma uutel mudelitel saavutanud suure läbimurde: murdmiskoht on muutunud vaevumärgatavaks, terve rea patentidega hinged vastupidavaks ja tolmukindlaks. Samuti on ekraanid kaetud kriimustuskindla kattega. Sülearvuteid on varemgi tehtud kahe ekraaniga, kus üks ekraan asub traditsioonilises kohas, teine aga klaviatuuri poolel, kuid videost on näha ühtlast ekraanipinda ka üle hingede.

Info võimalikust volditava ekraaniga Galaxy Book Fold 17 sülearvutist lekkis Twitterist Sammobile´i kaudu:

Ega see Twitteri säuts muidugi suurt midagi ei paljasta, aga viies kokku kevade poole avaldatud Samsungi video ja nüüd avaldatud tootenime, võivad seosed täiesti olemas olla. Seega – kas lähiajal võiksime näha ka volditava ekraaniga lahtivõetult 17-tollist, aga kokkuvolitult poole väiksema ekraaniga sülearvutit? Varsti näeme.

Video Samsungi volditava ekraaniga toodetest on siin:

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.