Eestlaste uus telekomifirma läbis juba brändimuutuse

Pane tähele! Artikkel on ilmunud enam kui 5 aastat tagasi ning kuulub Geeniuse digitaalsesse arhiivi.
unitkom.jpg

Tänavu suvel kirjutasime eestlaste uuest telekomifirmast Unitcom, mis proovis eraklientide interneti- ja telepilditurule suurelt tulla. Kuigi suurte tegijate kandadele veel astutud ei ole teatas ettevõte täna brändimuutusest.Unitcom ühendas endaga aasta alguses omandatud Eesti juhtiva IT taristuteenuste pakkuja Uptime Systems OÜ. Ühinenud ettevõtted tegutsevad edasi uue kaubamärgi Levikom all, ettevõtte ärinimeks sai Levikom Eesti OÜ.

„Oleme üle kahe aasta fokusseeritult tegelenud Eesti IT- ja sideturu konsolideerimisega, omandades ja ühendades endaga kokku 5 side- ja IT-teenuste ettevõtet ning investeerinud intensiivselt uute võrkude, teenuste ja organisatsiooni arendusse. Eesti esimese avaliku asjade interneti võrgu NORAnet loomine ja IoT erilahenduste kompetentsikeskuse käivitamine koos meie teadus- ja tehnoloogiapartneritega tähendavad ettevõtte jõudmist uuele tasemele ning täna on õige aeg tulla välja ka uue kontseptsiooniga värske, kaasaegse ja kodumaise kaubamärgiga,“ rõhutab Levikom Eesti OÜ suurosanik ja juhatuse esimeesToomas Peek.

„Levikom on viinud ülikiire juhtmeta interneti püsiühenduse koos kaasaegse digi-TV, videovalve ja telefoniteenusega eramu- ja maapiirkondadesse, kus teised valdavalt ei levi ning meie võrguga liitumine on oluliselt odavam ja kiirem kui fiibervõrguga,“ teatabLevikomi asutaja ja juhatuse liigePeep Põldsammpressiteates.

„Oleme jätkuvalt tugeval positsioonil korporatiivsete IT-taristuteenuste turul, millele lisandub nüüdsest ka võimekus pakkuda uue põlvkonna asjade interneti teenuseid meie LoRaWAN™-tehnoloogiaga NORAnet võrgu baasil ning nendega seotud IoT-ärilahendusi erinevates valdkondades tegutsevatele ettevõtetele ja ka kodukliendile.“

Ettevõtte sõnul peab uue põlvkonna side- ja IT-ettevõtte bränd kõnetama nii innovaatoreid kui ka lõppkliente, seostudes jõuliselt oma tegevusvaldkonna ja kliendilubadustega. Uus kaubamärk peab sisendama kindlust, kvaliteeti ja turvalisust, olema lihtsalt hääldatav ja kõlama tuttavalt.

Levikom on kohalikul kapitalil baseeruv ettevõte, mis pakub ülikiire interneti-, televisiooni-, telefoni- ning IT-taristu ja pilveteenuseid ühtsetes teenusepakettides kodu- ja äriklientidele üle Eesti. Levikomi juhtmeta lairiba- ning fiibervõrgud katavad hetkel rohkem kui 65 protsenti Eesti elanikkonnast. Levikom on Eesti esimese avaliku asjade interneti võrgu NORAnet operaator.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.