Igatsed telefonil füüsilist klaviatuuri? Clicks on huvitav lahendus iPhone’ile

Clicks Technology tuli välja huvitava aksessuaariga iPhone'ile.Foto: Clicks Technology

Clicks Technology on uus ettevõte, mille arust on vaja telefonidele füüsilised klaviatuurid tagasi tuua. Ettevõte avalikustas iPhone’i kaitseümbrise, kus on sees ka vana kooli klaviatuur.

Vidin maksab 139 dollarit ning alates 1. veebruarist on võimalik see tellida iPhone 14 Pro telefonile. iPhone 15 Pro ja Pro Maxi klaviatuuriga ümbrised maksavad 139 ja 159 dollarit ning need jõuavad kasutajateni kevadel.

Taustavalgusega Clicks klaviatuur tuleb koos ümbrisega ning see ühendub telefoniga Lightning või USB-C pesa kaudu. Ümbrise allosas on teine laadimispesa, kust saab telefoni laadida. Klaviatuurile ei ole Bluetoothi ega akut sisseehitatud, seega kasutab see iPhone’i enda akut.

Arendaja sõnul on seadmel ka mõned puudujäägid. Esimene on see, et ümbrise taga ei ole magnetit ning seega ei ole MagSafe laadijaid nii lihtne kasutada. Teine miinus on see, et vidina äpp ei ole veel valmis ning jõuab App Store’i alles mõne aja pärast. Kolmandaks, see ümbris teeb iPhone’i vana teleripuldi suuruseks.

iPhone’idele on varem ka sääraseid aksessuaare tehtud. Üheksa aastat tagasi tõi oma versiooni turule Typo, kuid see kopeeris BlackBerry disaini ning BlackBerry kaevas nad kahel korral kohtusse ja Typo ümbrised eemaldati müügilt.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.