Instagrami võib varsti saada kuni tunni pikkuseid videoid postitada

Pane tähele! Artikkel on ilmunud enam kui 5 aastat tagasi ning kuulub Geeniuse digitaalsesse arhiivi.
Foto: Scanpix/AFP/Chandan Khanna

Wall Street Journali avaldatud raporti kohaselt võib Instagram varsti välja tulla uuendusega, mis laseks kasutajatel rakendusega kuni tunni pikkuseid videolippe postitada. Selline uuendus tooks kasutajateni uusi võimalusi ja muudaks Instagrami rohkem sarnaseks YouTube’i ja oma asutajaettevõtte, Facebookiga.

Plaan on veel kaalumisel, seega võib juhtuda, et firma otsustab siiski videote kestvuse pikendamise vastu. Uuendus “keskenduks vertikaalvideole”, vahendab Journal.

Instagram Stories on juba praegu ümber vertikaalse videoformaadi ümber kujundatud ja raportis ei ole selgitatud, kas pikemad videod oleksid ainult Stories sektsioonis lubatud või saaks neid ka tavaliste postituste kombel üles laadida.

Praegu lubab Instagram Stories postitada 15 sekundi pikkuseid postitusi. Tavalised videod on praegu piiratud 60 sekundiga.

Instagram Stories funktsioonil on alates eelmisest novembrist olnud üle 300 miljoni igapäevase kasutaja. Instagramil endal on kokku üle 800 miljoni kasutaja. Firma on viimastel nädalatel pidanud võimalike partneritega arutelusid pikemate videote postitamise kohta.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.