Tehnoloogiliselt põnevaimate väljakutsetena tõi Kabanov välja tehisintelligentsi kasutamist hinna- ja marsruudimudelites ning nõudluse ja liiklustingimuste ennustamisel; kaardirakenduse täiendamist sõitude koondamise (pooling) tarbeks; sõitjate ning juhtide reaalajas kokkuviimise süsteemi parendamist; platvormi kohandamist kümnete ja sadade miljonite kasutajate teenindamiseks ning valmistumist isesõitvate autode peatseks tulekuks.
Kabanov tõi vestluses Geeniusega välja, et tema silmis on Taxify näol tegu Eesti kõige ambitsioonikama ettevõttega. “Ma loodan aidata selle maailmaklassi meeskonna ehitamisega, et leida parimad lahendused ja aidata võistelda maailmaturul,” selgitas Kabanov oma plaane firmas. Täpsemaid detaile, mida Taxify’lt lähiajal oodata, Kabanov veel avaldada ei soovinud.
Taxify tegevjuhi Markus Villigi sõnul annab Kabanovi liitumine arendustiimile hoogu juurde. “Aasta lõpuks soovime täna 600 inimesele lähenevat ülemaailmset tiimi kasvatada pea tuhande inimeseni, rõhuga tarkvarainseneridel ja andmeteadlastel. Sealjuures on meie tiim jätkuvalt märksa väiksem kui globaalsetel konkurentidel, ühe inimese mõju on aga sellevõrra suurem,” ütles Villig.
Taxify on maailma kõige kiiremini kasvav sõidujagamise platvorm, millel on globaalselt üle kümne miljoni kasutaja ning enam kui pool miljonit juhti. 2013. aastal Eestis asutatud ettevõte tegutseb täna rohkem kui 25 riigis.