Rimi avas Noblessneris iseteeninduskaupluse, kus ei ole ühtegi töötajat

Rimi avas uue kaupluse.Foto: Rimi

Rimi avas Noblessneri piirkonnas aadressil Allveelaeva 6 Baltikumi esimese töötajateta iseteeninduskaupluse Rimi Express. Rimi sõnul on tegu pilootprojektiga, mis paneb aluse võimalikule ööpäevaringsele ostlemisele.

Uues iseteeninduskaupluses skaneerivad kliendid ise oma kaubad ning tasuvad kassas nende eest pangakaardiga, ilma et peaksid kohapeal töötajatega kokku puutuma. Ka kauplusse sisenemiseks on vajalik pangakaart.

Poe sortimendis on umbes 600 igapäevaeluks vajalikku toodet. Osta saab pakendatud puu- ja köögivilju, valmistoite, snäkke, jooke, toiduvalmistamiseks vajalikke aineid ning hügieeni- ja esmatarbekaupu.

Sortimendis ei ole ühtegi toodet, mida klient peaks ise kaaluma. Lisaks ei saa sellest kauplusest osta alkoholi- ja tubakatooteid, sest nende ostmisel on poel kohustus kontrollida ostja vanust.

Rimi Eesti juhi Kristel Metsa sõnul on Noblessneri piirkond ideaalne koht, kus uut kauplust katsetada. “Siin saame hea kogemuse, kuidas pakkuda ilma teenindajateta ostlemisvõimalust nii kohalikele kui turistidele ja suviste suursündmuste ajal suurele hulgale inimestele korraga,” lisas ta.

Metsa sõnul on nad vajadusel valmis tootevalikut klientide ootuste järgi kohandama ning kuigi alguses on kauplus avatud kell 8-22, tahab ettevõte liikuda selles suunas, et pakkuda võimalust teha oste 24/7. “Selle otsuse tegemine sõltub inimeste tagasisidest,” lisas ta viimaks.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.