Uudis

See kantav seade müksab norskavat voodikaaslast sinu eest

2e6b70f038d5d44c6543aacd89951cce_original.jpg

Kickstarteris on rahastust kogumas hollandlaste idee, mis lubab automatiseerida tavaliselt voodikaaslase poolt norskavale partnerile antavat müksu.

"Leidsime, et senised norskamisvastased seadmed on inetud, kohmakad ja liiga häirivad. Meie leiutasime uue ja innovatiivse lahenduse," seisab Kickstarteris oleva Sleep.ai projekti kirjelduses.

Uus ja innovatiivne lahendus peitub seadmes, mis on ühendatud Do I Snore nimelise rakendusega. Kuna uuringute väitel norskab enamik inimesi just siis, kui nad lamavad sellili, tuvastab mobiilirakendus norskamise, saadab signaali kantavalenorskamistõrjujale, mis kergelt värisedes sunnib inimese oma asendit vahetama. Värin toimub ainult siis, kui inimene on kerge une faasis, samuti muudetakse värinate ajastustmõne öö tagant.

Rakendus loob algoritmide põhjal kandjast profiili, mis tagab selle, et kui seadet peaks kandma keegi teine, siis ei hakka seade värisema.

Jääb ainult selgusetuks, miks ei võiks äpp ja värisev norskamistõrjuja olla koos ühes seadmes. Kes soovib toote kohta rohkem uuridasaab norskamisvastase kantava seadme tootmistKickstarteris toetada69 euro eest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.