See kantav seade müksab norskavat voodikaaslast sinu eest

Pane tähele! Artikkel on ilmunud enam kui 5 aastat tagasi ning kuulub Geeniuse digitaalsesse arhiivi.
2e6b70f038d5d44c6543aacd89951cce_original.jpg

Kickstarteris on rahastust kogumas hollandlaste idee, mis lubab automatiseerida tavaliselt voodikaaslase poolt norskavale partnerile antavat müksu.

"Leidsime, et senised norskamisvastased seadmed on inetud, kohmakad ja liiga häirivad. Meie leiutasime uue ja innovatiivse lahenduse," seisab Kickstarteris oleva Sleep.ai projekti kirjelduses.

Uus ja innovatiivne lahendus peitub seadmes, mis on ühendatud Do I Snore nimelise rakendusega. Kuna uuringute väitel norskab enamik inimesi just siis, kui nad lamavad sellili, tuvastab mobiilirakendus norskamise, saadab signaali kantavalenorskamistõrjujale, mis kergelt värisedes sunnib inimese oma asendit vahetama. Värin toimub ainult siis, kui inimene on kerge une faasis, samuti muudetakse värinate ajastustmõne öö tagant.

Rakendus loob algoritmide põhjal kandjast profiili, mis tagab selle, et kui seadet peaks kandma keegi teine, siis ei hakka seade värisema.

Jääb ainult selgusetuks, miks ei võiks äpp ja värisev norskamistõrjuja olla koos ühes seadmes. Kes soovib toote kohta rohkem uuridasaab norskamisvastase kantava seadme tootmistKickstarteris toetada69 euro eest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.