Telia toob tänavu välja Androidi nutiteleri äpi, uuest aastast tuleb Androidi digiboks

Telia logo.Foto: Shutterstock

Telia arendab Androidi nutiteleritele rakendust, mis võimaldab kasutada Telia TV teenust ilma eraldiseisva digiboksita. Telia sõnul jõuab äpp klientideni veel sel aastal. 

Lisaks uuele äpile jõuab järgmisel aastal klientideni täiesti uudne digiboks, mis oma olemuselt ei ole tegelikult digiboks, vaid Androidi operatsioonisüsteemi jooksutav eraldiseisev seade, mis lisab telerile nutiteleri funktsioone. 

Androidi digiboks lahendab ära mitu probleemi

Telia Eesti TV-valdkonna juhi Karl Antoni sõnul on Androidi boksi kasutamine mõistlik, kuna see on lihtsam ja stabiilsem lahendus. 

Suur hulk tänapäevaseid nutitelereid kasutab Androidi operatsioonisüsteemi. Sama süsteemi kasutavad ka uued Google TV-d. 

Samsung ja LG, millele kuulub enamus Eesti teleriturust, kasutavad enda operatsioonisüsteeme ja nende telerite puhul peavad Telia kliendid endiselt kasutama eraldiseisvat digiboksi. 

Telia pakub klientidele just sellist Android TV operatsioonisüsteemiga digiboksi.Foto: Kuvatõmmis

Norras pakub sealne Telia juba üle aasta Android TV digiboksi. Boksi kaudu pääseb mugavalt ligi Netflixi, YouTube’i, Amazon Prime’i ja muudele voogedastusplatvormidele. Samuti saab eraldiseisva seadme abil nutitelefonist sisu telerisse mugavalt peegeldada. 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.