Sisuturundus

Kaasaegne ja juhtmevaba koosolekuruum: Prestigio Solutions

Juhtmeta esitlus- ja videokonverentsisüsteemid on tänapäeval koosolekuruumide korraldamiseks hädavajalikud, et vähendada seadistamise viivitusi ja vabaneda kaablitest ning adapteritest.

Et aidata klientidel parandada oma äriprotsesse ja pakkuda suurepärast kliendikogemust, esitles Prestigio Solutions JoinU oma klassi parimat tarkvaralahendust ekraani jagamiseks, videokonverentsideks ja koosolekuruumide haldamiseks!

Tõhus ja lihtne lahendus koosolekute pidamiseks

Prestigio Solutions tunnistab traadita ja lihtsalt kasutatava keskkonna loomise olulisust äripiirkondades ja hariduskeskustes ning selle eesmärk on pakkuda klientidele tõhusaid ja lihtsaid lahendusi. JoinU tarkvara aitab juurutada kaasaegse ja juhtmevaba koosolekuruumi vaid ühe äpiga ning säästab raha täiendava riistvara ostmiselt.

JoinU ühendab endas mitmeid funktsioone, nagu juhtmevaba ekraani jagamine mis tahes seadmest või operatsioonisüsteemist paralleelselt, integreeritud videokonverentsid mis tahes suurema koostöörakenduse kaudu ning koosolekuruumide broneerimissüsteem.

Samuti võib see muuta teie kontori ekraanid ja interaktiivsed paneelid ettevõtte sõnumsidesüsteemiks, kus saate näidata oma töötajate sünnipäevasoove või teatada erinevatest ettevõtte sündmusest.

Omaekraani jagamine ja esitlus

JoinU pakub kiiret ja lihtsat juhtmevaba ekraani jagamist, ilma et oleks vaja sisestada IP-aadresse ega salapäraseid QA skaneeringuid.

See toetab kuni 16 esineja ühendamist ja nende vahelist ümberlülitamist vähem kui sekundiga. Koostöö veelgi tõhusamaks muutmiseks toetab see ühe- ja neljavaatega kuvarežiime koos märkuste ja tahvliga reaalajas.

Videokonverentsid. Ettevõtluskeskkonna muutustega silmitsi seistes, liiguvad paljud ettevõtted nüüd hübriidtööga edasi. See muudab kaasaegse videokonverentsisüsteemi kättesaadavuse iga ettevõtte jaoks hädavajalikuks.

JoinU koondab kõik suuremad koostöö- ja videokonverentsivestlused ühte rakendusse ning annab võimaluse teha koostööd partneritega ühe klõpsuga, ilma praegust ruumisüsteemi muutmata.

Koosolekuruumi broneerimise süsteem. JoinU tarkvara aitab luua ka mugavat e-koosolekuruumi kalendrit, kasutades olemasolevat ettevõtte süsteemi. See aitab saada meeldetuletusi ja mitte eksida erinevate ärikohtumiste vahel. Planeerige koosolek ühe klõpsuga ja vaadake eelseisvaid sündmusi ekraanil, et püsida organiseeritud ja keskendunud.

Kas soovite oma koosolekuruumi või konverentsisaali veelgi tõhusamaks muuta? Täiendage seda Prestigio Solutionsi interaktiivse multiboardi ja videokonverentsisüsteemidega.

Multiboard aitab muuta koosolekuruumi veelgi funktsionaalsemaks. See ühendab endas mitme seadme funktisoone, nagu ekraan, arvuti, pabertahvel, projektor ja helisüsteem, ning pakub peaaegu piiramatuid võimalusi äriliseks koostööks. Videokonverentsisüsteemid pakuvad omakorda sujuvat võrgukoostööd.

Prestigio Solutions muudab iga ruumi kaasaegseks interaktiivseks ruumiks!

ASBIS Baltics, ametlik Prestigio Solutions edasimüüja Eestis, sales@asbis.ee tel. +372 6407 132

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.