Sisuturundus

Läbimurre makselahenduses lubab mängusõpradel keskenduda meelelahutuse nautimisele

Alates 2019. aastast on Eesti online-mängude maastikul tooni andnud kiirkasiinod. Neist esimene oli Ninja kasiino, mis avas uksed 2018. aastal. Sellele järgnevatel aastatel on kontota mänguportaale lisandunud aina enam ning 2021. aasta esimese kvartali seisuga moodustavad need kõigist online mänguplatvormidest koguni poole. Mis on sellise trendi taga ning mida oodata tulevikus?

Finantsmaailmas on käimas tõeline revolutsioon – järjest lisandub uusi makselahendusi ja paljud neist taotlevad ka pangalitsentsi. Online kasiino ja spordiennustuse jaoks on see hea uudis, sest tehnoloogia areng tähendab paremat kasutajamugavust ka mängusõprade jaoks.

Isikutuvastuse nõue valmistas peavalu

Aastate jooksul valmistas operaatorite jaoks palju peavalu küsimus, kuidas lahendada mängija tuvastamise nõue nii, et see oleks mugav ka mänguritele endale. Dokumentide küsimine ja keerukad turvalisusprotseduurid ei olnud hea lahendus operaatori jaoks ning valmistasid parasjagu peavalu ka meelelahutuse otsijaile.

Pööre selles vallas saabus tänu Rootsi makselahenduste pakkujale Trustlyle. Leidlikud ja innovaatilised tegijad said valmis tuvastamise rakenduse, mis ei nõua mängijalt konto loomist ja pärisraha peale panuste tegemine on võimalik kohe pärast panga kaudu tehtud sissemakset.

Enne aga, kui täpsemalt vaatame, kuidas Trustly maksed töötavad, tutvume pisut ettevõtte taustaga.

Mis on Trustly?

Trustly on Rootsi päritolu litsentseeritud makselahenduste pakkuja, mille klientide hulka kuuluvad ettevõtted erinevatest sektoritest. Artiklis on keskendutud online-kasiinodele pakutavatele lahendustele, kuid Trustly tegutseb väga erinevates valdkondades – kõikjal, kus on tegemist maksetega ja kus on vaja kliendi elu lihtsamaks muuta.

Trustly pakub teenuseid terves maailmas ja kuulub Rootsi finantsinspektsiooni järelevalve alla. Usaldusväärsuse kinnituseks on Trustlyle antud Euroopa makseteenuste pakkuja (PSP) litsents. Kõige suuremaks Trustly innovatsiooniks peetakse seda, et kasutaja ei pea teenuse kasutamiseks Trustly lehel registreeruma, vaid kõik toimub automaatselt.

Miks on Trustly oluline?

2019. aastal olid online-mängude operaatorid raskete valikute ees – tiheda konkurentsi tingimustes muutus aina olulisemaks kasutajakogemuse parandamine ning enam ei olnud võimalik kasutada keerulisi isikutuvastamise protseduure.

Õnneks leiti lahendus koostöös Trustlyga. Kui varem tuli mängijail läbi teha konto registreerimine, sisestada hulgaliselt delikaatseid isikuandmeid ja saata erinevaid dokumente, siis Trustly tegi asja märksa mugavamaks.

Kiirkasiinod nagu Ninja, Slots.io ja Kiirkasiino ongi tekkinud pärast seda väikest digirevolutsiooni ja mängijate poolt ka väga hästi vastu võetud. Lisaks sellele, et ära on kaotatud vajadus konto registreerimise järele, on nimetatud kasiinode veebilehed mõnusalt minimalistlikud ja trendikad.

Kuidas Trustly maksed töötavad?

Trustly kaudu on sissemakse tegemine väga lihtne. Esmalt tuleb leida sissemakse nupuke huvipakkuva online kasiino lehel. Seejärel valida summa ja oma kodupanga embleem (näiteks Swedbank, LHV või SEB). Seejärel käib makse kinnitamine samamoodi nagu panga kaudu mistahes teise makse tegemine.

Kogu asja iva on aga selles, et makse tegemise ajal luuakse mängijale automaatselt virtuaalkonto. Sissemakse tegemise ajal saab Trustly vajalikud andmed mängija tuvastamiseks internetipangast ning ära jääb dokumentide saatmine ja muu ebameeldiv.

Oluline on siinjuures märkida, et Trustly ei talleta kasutaja kohta infot, mis võiks teha võimalikuks ligipääsu pangakontole. Operaatorile edastatakse ainult minimaalne info mängija kohta (ees- ja perekonnanimi, sünniaeg, aadress ja isikukood). Lisaks panga enda turbesüsteemidele kasutab ka Trustly kõrgtehnoloogilisi krüptimisstandardeid.

Tänu sellele, et kasutaja on juba tuvastatud juba sissemakse tegemise ajal, on ka väljamaksed äärmiselt kiired. Enamik kiirkasiinosid kinnitavad väljamakse mõne minutiga.

Läbimurre makselahenduses on toonud uusi mänguvõimalusi

Online mängude maailm on pidevas muutumises ja arengus. Viimaste aastate olulisem läbimurre on saavutatud tänu Trustly makselahendusele ning see on toonud kaasa ka hulga uute mänguportaalide tekke.

Kasutajakogemuse parendamise osas on saavutus märkimisväärne. Enam ei pea aega kulutama konto kinnitamisele vaid mängusõbrad saavad keskenduda meelelahutuse nautimisele.

TähelepanuTegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.