Milline ROG seeria mänguriarvuti on sinu jaoks õige?

ROG valikust leiab mänguriarvuteid igat tüüpi mängijatele, olenevalt nende eelistustest. Pole vahet, kas otsid tõeliselt võimast mänguvahendit, kompaktset kujundust või soodsama hinnaklassi sülearvutit, ROG-il on pakkuda igaühele midagi.

Vastavalt omadustele on sülearvutid jagatud seeriatesse nimetustega Strix, Zephyrus ja Flow. Kõigi nende ühiseks jooneks on tasemel komponendid, kõrge eraldusvõimega ekraanid, innovaatiline jahutustehnoloogia ning lisad, mis muudavad mängukogemuse unustamatuks.

ROG Strix

Kõige võimsamaid ja jõudlusele keskendunud sülearvuteid pakub Strix seeria. Nendelt mudelitelt leiad alati uusimad protsessorid ja graafikakaardid, mis koostöös võimaldavad sujuvalt mängida ka kõige nõudlikumaid mänge.

E-spordi suunitlusega mudelitel on saadaval kõrgeima värskendussagedusega ning ülimadala reaktsiooniajaga ekraanipaneelid. Võimsust aitab ohjata ning korpuse jahedana hoida ROG Intelligent Cooling jahutussüsteem.

Tänu oma jõudlusele sobivad Strix seeria sülearvutid ka muude nõudlike toimingute jaoks, nagu näiteks videotöötlus või 3D programmide kasutamine. Ka selle peale on mõeldud, et vajadusel oleks mugav ühendada erinevaid väliseid seadmeid – igal masinal on selle jaoks piisavalt porte.

Näiteks ROG Strix G16 mudelilt leiad uusima Inteli 13. põlvkonna i9 protsessorid ja NVIDIA GeForce RTX 40. seeria graafikakaardi. Sellel mudelil on 16 GB suurune RAM mälumaht ning andmete salvestamiseks 2 TB mälu.

Tänu modernsele tehnoloogiale on võimalik CPU ja GPU võimsused ühendada ning ülekiirendamisega saavutada koguvõimsuseks 230 vatti. ROG Intelligent Cooling jahutussüsteem on paigaldatud maksimaalselt korpuse sisemist ruumi ära kasutades ning aitab tagada võrreldes eelneva mudeliga kuni 15 kraadi jahedama temperatuuri.

ROG Zephyrus

Kes otsib aga väljapaistava välimusega mänguriarvutit, sellele on mõeldud Zephyrus seeria. Need mudelid ei paku nii palju toorest jõudu nagu Strix mänguriarvutid, kuid on see-eest õhemad ja kompaktsemad.

Kasutusel on Nebula tehnoloogial põhinevad ekraanid, mis pakuvad väga täpseid värvitoone ning kõrget heledustaset. 16:10 suhtega ekraan on aga hea valik ka neile, kes soovivad arvutit kasutada sisu loomiseks.

Heaks näiteks on ROG Zephyrus M16 mudel, mis paistab silma oma efektse välimuse poolest. Selle kaanelt leiab unikaalse AniMe Matrix LED-ekraani, millel on võimalik kuvada animatsioone, teksti või kellaaega.

Muidugi leiab ka sellelt mänguriarvutilt uusima, 13. põlvkonna Intel Core i9 protsessori, mis olenevalt mudelist on kombineeritud NVIDIA GeForce RTX 4080 või 4090 graafikaardiga.

16-tolline ekraan suudab kuvada DCI-P3 standardi värvitoone 100 protsendilise täpsusega ning sujuvuse eest hoolitseb 240 hertsine värskendussagedus.

ROG Flow

Flow seeria mudelid annavad kasutajale aga tõeliselt elegantse välimusega ning kerge kaaluga mänguriarvuti, mis samas on ka piisava jõudlusega. Neid kaks-ühes seadmeid saab kasutada tahvelarvutina, mis muudab nende kaasas kandmise ka mugavaks.

Siit leiad omale sobiva mudeli, kui otsid mitmeotstarbelist sülearvutit, millega lisaks mängimisele ka meelt lahutada, veebis surfata või tööülesannete jaoks kasutada.

Jõudluse eest hoolitsevad Intel Core i9 ja Ryzen 9 protsessorid koos NVIDIA GeForce RTX 40. seeria graafikakaartidega. Need mänguriarvutid saavad kenasti hakkama ka kõige nõudlikumate mängudega.

Täpselt sellist ülimugavat kasutuskogemust pakub ROG Flow X16 mudel. Selle 16-tollist ekraani on võimalik 360-kraadi ulatuses avada ning kokku klappida tahvelarvuti suuruseks. Nebula HDR ekraanipaneel pakub teravat ja selget pilti, lisaks sellele on see ka puutetundlik.

Sarnaselt teiste seeria sülearvutitele kasutab ka Flow X16 RGB taustavalgustusega klaviatuuri, mille värvitoone tänu Aura Sync tehnoloogiale on võimalik ise muuta ja seadistada.

USB-C Thunderbolt 4 standard võimaldab aga soovi korral kasutada suuremat välist monitori või sülearvutit laadida.

Kui soovid mänguriarvutite kohta rohkem teada saada, siis külastada ROG kodulehte. Sealt leiad detailselt infot Strix, Zephyrus kui ka Flow seeria mudelite kohta ja saad valiku teha endale meelepäraste parameetrite järgi.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.