Sisuturundus

Mis on parimad VR prillid mobiilile?

Seda, et VR peakomplektid on tulevik, oleme juba mõnda aega teadnud. Asi, millepärast on see asi veninud ja  areng on olnud veidi pikem, on see, et hinnad olid esialgu suhteliselt suured. VR prillid on asjad, mida saate kasutada, et siseneda virtuaalsesse reaalsusesse läbi oma mobiili.

Lihtsalt ühendage erinevate VR komplektiga, ühendades oma mobiili nendega. Kuna suure massi populaarsus on hinna tõttu veidi hilinenud, on mängude arendamine läinud oodatust mõnevõrra halvemaks, kuna raha teenimiseks ei olnud piisavalt kliendibaasi.

Nüüd aga see hakkab kergemaks minema ja mis iganes teie eelistustele sobib, on kindlasti olemas teile VR prillid, mille peal saab mängida erinevaid mänge näiteks selleks, et mängida enda lemmik rallimänge või isegi natukene vanematele, kes soovivad mängida kasiinos nagu Paf, milles oleme üpriski kindlad, et ka selles valdkonnas arendatakse ka huvitavaid mänge ja samuti varsti ka kindlasti VR mänge nagu Live mängud jne.

Oculus Rift & HTC Vive

Täna turul olevad esmaklassilised VR-prillid, mis olid ka varajases arengus, on muidugi ka Oculus Rift ja HTC Vive. See on paar tõeliselt häid VR Prille, kui soovite, et virtuaalses reaalsusesse siseneda millegiga, mis on väga tasemel läheks. Kuid see maksab teile ka vahemikus 350-400 eurot kui soovite neid silmapaistvaid prille.

Samsung Gear VR

2017. aastal on Samsung välja andnud oma VR-prillide variandi, mis on tavalisest taskukohasema hinnaga, kui võrrelda eelpool mainitud VR prille. Välimus tundub veidi odavam, kuid tegelikkuses pole suuri erinevusi. Selle variandi peamine puudus on see, et see on kooskõlas ainult Samsungi telefonidega, mis piirab kasutajate arvu.

Google Daydream

Samamoodi mängib Google ka mängu kaasa, lasted välja oma variandi VR-prillidest. See erineb mõnevõrra teistest variantidest, kuna sellel on välimine kangas, mis muudab selle nii välimuse kui ka mõnevõrra mugavamaks kasutamise kui teistel, sest see on pehmem välispind. Nagu ka teistel variantidel, on ka sellel 360-kraadine vaatepunkt, mis muudab kogemuse väga heaks, kuid seal on ka ilmsed piiranguid. Nende puuduseks on see, et neid pole väga kergesti kätte saada ning neid pole palju toodetud ja selleks, et need Eestisse jõuaksid, peame natukene aega ootama.

Mattel View-Master

Kui soovite midagi palju taskukohasemat, siis on see valik, mida peaksite kaaluma. Välimus ei ole üldse tähelepanuväärne ja nad näevad välja üsna odavad, kui olla ausad. Need sobivad iPhone’iga, mis võib olla tähtis aspekt, kuna enamus inimese Eestis kasutab Iphone või Samsungit. Kui otsite lihtsalt toredat ja mõnusat momenti Youtube’i vaatamiseks ajal või lihtsalt midagi mõnusat mängimiseks, siis seda me ei soovitata, sest see sobib rohkem kohmakate laste jaoks, sest hind on üsna madal, kuid need prillid on üsna vastupidavad.

Lühidalt öeldes on nüüd mitmeid erinevaid variante, mis hindade vahemikus on väga erinevad, kus Amazonist  võib leida odavaima umbes 50 euroga, ulatudes umbes 600 euroni, mis on märkimisväärne erinevus. Me ei ole tõenäoliselt näinud VR-klaaside üldist tulemust mobiiltelefonis, kuid kuna nende kasvutendents on hea nii, et võime varsti juba veel paremaid ning huvitavamaid selles valdkonnas. Üks asi on kindel,  virtuaalreaalsus on siin, et jääda ja selline reaalsus on osa sellest, mida tulevik välja näeb.

Selle sisuturundusarikli tellija on Casinosenpai.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.