Sisuturundus

MSI GS66 Stealth — tagasihoidliku välimuse taga peidab ennast võimas mänguriarvuti

Mänguritele mõeldud arvutitest on enamikule jäänud mulje, justkui need oleks ülemäära suured, rasked ning taotluslikult erilise välimusega. MSI GS66 on ülimalt võimekas mänguriarvuti, aga eelnimetatud omadusi ei saa sellega kuidagi seostada.

Tagasihoidlik ja väljapeetud välimus

GS66 puhul on kasutatud kvaliteetseid materjale — korpus on tehtud metallist, mitte plastikust. Mattmust korpus, millel mänguriarvutile mitteomaselt pole küljes tulesid ega vilesid, jätab väga väljapeetud üldmulje.

See on täpselt selline arvuti, mida saab igale poole kaasa võtta ja kasutada ka tööalaselt. Stiilne välimus paneb päid pöörama ning tänu õhukesele korpusele on seda arvutit mugav kaasa kanda.

Avades arvuti, leiab sealt 15,6-tollise ekraani. Kuna küljed on kõigest 4,9 mm paksused, mõjub ekraaniosa väga õhulisena. Ekraanipinna suhe korpusesse on muljetavaldav 84 protsenti.

FullHD resolutsiooniga ekraanil on aga veel üks vinge nipp varuks: sellel on eriti sujuv paneel, mis võimaldab 300-hertsist ekraani värskendussagedust.

Tavaarvutiga võrreldes on seda 5 korda rohkem. Mängude testimisel oli GS66 ekraanil siin selge eelis — oluliselt sujuvam pilt aitab vajalikes olukordades kiiremini reageerida.

Esmaklassiline sisu

Olgugi et välimus ei pruugi seda reeta, on sisu poolest tegu ülivõimeka arvutiga, mis ühtegi mängurit hätta ei jäta. GS66 Stealth kasutab Inteli 10. põlvkonna i9 seeria protsessorit, tänu millele on tema jõudlus pea poole võrra suurem kui eelmisel põlvkonnal.

Muidugi aitab sellele kaasa NVIDIA GeForce RTX 2080 Super graafikakiirendi, mis tagab sujuva mängukogemuse ka nõudlike mängude puhul. Kuid mitte ainult: tänu sellistele komponentidele ei pea muretsema ka muude ressurssi nõudvate toimingute pärast — testimine näitas, et GS66 Stealth saab igas olukorras kenasti hakkama.

Suurte võimsuste jahutamiseks on kasutusel Cooler Boost Trinity+ süsteem, millel kolm ventilaatorit ja seitse jahutustoru. Lisaks on ventilaatoril üliõhukesed 0,1 mm labad, mis aitavad õhuvoolu sissevõttu maksimeerida. Kõik see kokku tähendab, et jahutussüsteem toimib 15 protsenti efektiivsemalt.

Jahutusvajadusest tulenevalt teeb süsteem tavapärasest rohkem häält, kuid mürataset on võimalik ise muuta. Nimelt on MSI arvutitega kaasas programm nimega Dragon Center, mis lisaks muudele valikutele laseb vastavalt arvuti kasutusele režiime sättida.

Valikus on vaikne, balansseeritud, akut säästev ja jõudlust nõudev režiim, samuti saab selle ise paika panna vastavalt kasutusmustrile.

RGB klaviatuuri saad muuta vastavalt eelistustele

Mänguriarvutile kohaselt saab ka SG66 Stealth klaviatuuri taustavalgustust muuta. Kuigi see võimalus on loodud eelkõige mänguritele mõeldes, leiab siit tänu spetsiaalsele SteelSeries programmile sobiva värvilahenduse igaüks. Muidugi saab klahvivalgustust sättida ka ühe klahvi kaupa.

Klaviatuurist veel rääkides ei leia sellelt, hoolimata korpuse suurusest, eraldi numbriklahve. Mõne silmis on see kindlasti miinus, kuid selline lahendus lubab kasutada täissuuruses klahve ning mugavat vahet nende vahel. Klahvide käik pole liiga madal ega kõrge ning sobib tänu sellele paljudele.

Lisaks nuppudele on vaeva nähtud ka puutepaneeliga — olgugi et klaviatuuri all on ruumi kitsalt, on MSI venitanud puuteala nutikalt võimalikult laiaks.

Klaviatuuri alt, korpuse servadest leiab avad, mille alla on peidetud Dynaudioga koostöös valmistatud stereokõlarid. Et heli on suunatud kasutaja poole, on see puhtam ning selgem, süsteemi loomisel on pööratud tähelepanu ka madalate sageduste kvaliteedile.

Mitte lihtsalt mänguriarvuti

MSI GS66 Stealth on ideaalne valik neile, kes soovivad mänguriarvuti jõudlust, kuid seda stiilses ja tagasihoidlikus kestas. Võimas sisu ei jäta hätta ühegi ülesande täitmisel ning see õhuke, suur ja parajalt kerge arvuti sobib hästi ka kaasaskandmiseks.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.