Sisuturundus

Unusta pidevalt kokkujooksev arvuti: Inteli uus 12. põlvkonna protsessor viib kasutajakogemuse uude dimensiooni

Foto: ASBIS Baltics

Kui juba arvutimänge mängima hakata, siis tasuks seda teha kõige paremate seadmetega. Intel on tulnud turule uue 12. põlvkonna protsessoriga, mis viib mängust saadavad elamused uutesse kõrgustesse.

Intel pakub uusimat platvormitehnoloogiat, millega on võimalik saada osa uskumatust mänguelamusest. Uus protsessor pakub kuni 20 rada (16 PCIe 5.0 ja 4 PCIe 4.0), et juhtida optimaalselt graafikat ja salvestusjõudlust, võimaldades nii suurema ribalaiusega ühenduspunkte.

DDR5 pakub kiirust kuni 4800 MT/s, mis võimaldab suurendada mälu ribalaiuse kiirust võrreldes eelmiste põlvkondadega, mis kasutavad DDR4 3200 MT/s mälu. Nende ja muude platvormi täiustuste abil saate töötada, mängida ja luua muljetavaldava kontrolli ja enesekindluse.

Inteli 12. põlvkonna protsessor pakub uskumatut jõudlust ning mänguelamust. (c) Video: ASBIS Baltics

Hübriidarhitektuur tagab töökindluse

Ja uus tehnoloogia ei ole mõeldud ainult mängimiseks – selle abil ei tule teha kompromisse mitte ühegi nõudliku või multitaskimist nõudva ülesande juures, olgu selleks videotöötlus või muu suuremahuline ülesanne. Töökindluse tagab Inteli uus hübriidarhitektuur, mille abil saab protsessor edukalt ülekiirendada.

Saladus peitub selles, et Inteli protsessorid aitavad arvuti operatsioonisüsteemide töökoormust võimalikult efektiivseks muuta, lähtudes arvuti kasutaja harjumustest. Lisaks on tuumad paigaldatud seadmesse võimalikult optimaalselt, mis võimaldab neid hiljem edukalt uuendada. 

Ühe suurima edusammuna pakub Inteli 12. põlvkonna protsessor täiesti uudset lähenemist x86 arhitektuurile. See kõrgjõudlusega hübriidarhitektuur integreerib kaks tuuma perekonda ühte protsessorisse, hoides kõik teile vajalikud mängud ja programmid sujuvalt töös.

Jõudlustuumad ehk P-tuumad on loodud toimima üksikute ja kergelt lõimitud töökoormusega, toetades selliseid tegevusi nagu mängimine ja tootlikkus. Teised tõhusad tuumad ehk E-tuumad on eelkõige mõeldud keeruliste ja mahukate töökoormuse skaleerimiseks. 

Intel® Thread Directori ülesandeks on jõudlusandmeid reaalajas jälgida ja analüüsida ning sellest tulenevalt saata ülesanne õigele tuumale, et optimeerida protsessori tegevust. See tähendab, et arvutikasutajad saavad kasutada ka intelligentseid lähenemisi, et kasutada arvutit võimalikult efektiivselt ja saada parim võimalik kogemus.

Läägimist kartma ei pea

Intel Core 12. põlvkonna protsessor pakub kõige uuemaid lahendusi, teiste hulgas valdkonna esimene PCIe 5.0 valmisolek ja DDR5 mälu – need pakuvad tuge suure jõudlusega ülesannete täitmisel, nagu näiteks suure mälumahuga ja keerulise graafikaga mängude mängimisel. 

Inteli UHD graafika pakub visuaalselt jalustrabavat kogemust tänu 8K HDR toele. Tänu ülivõimsale protsessorile on samaaegselt võimalik kasutada koguni nelja 4K-eraldusvõimega ekraani kartmata, et mõni ekraan kasutades läägima hakkaks. 

Loe lähemalt siit!
ASBIS Baltics, Intel ametlik maaletooja Eestis, sales@asbis.ee tel. +372 64 050 74 

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.