Oled kogenud DAX arendaja ja tahad suurtele klientidele luua põnevaid integreeritud süsteeme?

Softwerk otsib oma tiimi Dynamics AX arendaja, kellel on vähemalt kolm aastat kogemust seljataga. (c) Foto: Shuttertock
Softwerk otsib oma tiimi Dynamics AX arendaja, kellel on vähemalt kolm aastat kogemust seljataga.Foto: Shuttertock

Võid töötada Taist või Alaskalt, käia kontoris või olla, arvuti süles, kodusel diivanil. Peaasi et oleksid kogenud Dynamics AX arendaja, kellel vähemalt kolm aastat kogemust seljataga.

Sellise tööpakkumise taga on Tallinnas asuv Softwerki nime kandev ettevõte. Üks firma ärisuundadest on ERP ehk majandustarkvara arendamine, mille tiimi uusi liikmeid nüüd otsitaksegi.

Lisaks IT-kogemusele on vajalik ka eesti keele oskus. Nimelt on ettevõtte klientide hulgas väga palju olulisi Eesti tipptegijaid, kelle juures peamine töökeel on eesti keel. Näiteks on Softwerki klientideks kaitseministeerium, Telia, autovahendaja Auto 100 ja toiduainete hulgimüüja Kaupmees.

Tööd on erinevat laadi ning vahel tuleb ette üpris keerukaid projekte, mis nõuavad suurema pildi nägemist. Softwerkis hinnatakse, kui arendaja tahab kaasa lüüa ka projekti strateegilisest küljest arendades. Samas, kui eelistad pigem etteantud skeemi alusel oma töö valmis teha, pole ka midagi: selleks analüütikud meeskonnas ongi.

Samuti oleks hea tunda põhilisi äriprotsesse, nagu ost, müük, laoarvestus ja muu selline, kuid kiire õppija omandab need teadmised ka töö käigus.

Projektide eripäraks integreeritus erinevate süsteemidega

Lisaks majandustarkvarale tegeletakse Softwerkis ka andmeladude ehituse, BI lahenduste loomise ja veebiarendusega. See annab töötajatele hea võimaluse erinevate suundade vahel liikuda ja valdkondi tundma õppida.

Kui teistes analoogseid teenuseid pakkuvates ettevõtetes on harilikult tegemist süsteemi sees programmeerimisega, siis Softwerki klientide puhul on samuti oluline süsteemide liidestamine ja integreerimine.

Nii on ka kogenud arendajal võimalik saada töö käigus juurde palju uusi teadmisi ja oskusi. Arengu ja õppimise toetamine on midagi, mida Softwerk oma töötajate juures alati tugevalt toetab, seda nii koolituste kui firmasiseste regulaarsete mentorskeemidega.

Kõik selleks, et töötamine mugavaks teha

Juhtimine on Softwerkis horisontaalne, juhi roll on muuta töötajale töö tegemine võimalikult mugavaks. Kui paljudes ettevõtetes peab iga tiim vastutama eelarve, töökorralduse ja muude selliste küsimuste eest, siis Softwerkis arendajad nende küsimustega oma pead vaevama ei pea.

Nagu eespool juba öeldud: see, kus töötaja füüsiliselt asub, pole oluline, peaasi et töö saaks tehtud. Tööaega jälgitakse Softwerkis küll, aga aeg projektide tegemiseks on korralikult planeeritud ja sinna hulka on arvestatud ka reserv, mis ootamatuste puhul vajadusel käiku läheb. Ootamatut olukorda, kus töötajad õhtuti isiklikku aega töö peale peavad kulutama, Softwerkis ette ei tule. Pigem vastupidi: liiga kaua tööle ekraani taha jäänud saadetakse hoopis koju puhkama.

Soodustused on korralikud ja palk vastavalt kogemusele 4000–6000 eurot!

Kui kogu see lugu sind kõnetas, siis võta ühendust Softwerki projektijuhi Karin Tintsiga tel. +372 58194764, karin.tints@softwerk.ee

Ja siit näed ka lisainfot tööpakkumise kohta.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.