Bang & Olufseni blogi

BeoSound Essence – nupp, mis teeb muusika juhtimise nauditavaks

Teleri, konditsioneeri, muusikakeskuse, plaadimängija või isegi laevalgustuse puldid ummistavad diivanilauda ja ükski neist pole tavaliselt nii mõnus ja sõbralik, mida tahaks alati kätte haarata. Bang & Olufsen aga on teinud puldi, mis ühena vähestest või lausa ainukesena pakub puldi kasutamise juures naudingut – puudutamine ja pööramine on materjalide ja disainiga muudetud ülimalt mugavaks ja mõnusaks. Nuppu ei pea kätte võtma, see on laual või seinal kasutatav.

BeoSound Essence ei paku pikki nupuridasid muusika juhtimiseks – tegelikult polegi eriti nuppe, mida vajutada, sest kõik toimub kergete puudutuste ja metalse rõnga pööramisega. See tähendab, et puldil on vaid elementaarne ja hädavajalik, mis on kohe käepärast ja keerulisi lisafunktsioone, mida kasutatakse väga harva, ei peagi diivanilauale tooma.

Ühe puudutusega saab BeoSound Essence´i puldiga muusika mängima. Sama puudutusega saad loo peatada. Samuti on olemas puutepind loo vahetamiseks, muusika allika muutmiseks ning helivaljuse reguleerimiseks. Kas on veel midagi vaja? Ilmselt mitte, vähemalt mitte igapäevaselt.

Muusika allikate valikul toetab BeoSound Essence otseühendust Spotify Connecti, Deezeri, QPlay ja internetiraadioga TuneIn. Nupust on võimalik neid muusikaallikaid vahetada.

Lisaks lauamudelile saab valida ka veelgi kompaktsema seinamudeli, mille võid seinale kinnitada nagu valguslüliti – astud tuppa, süütad laevalgustuse, paned muusika mängima ja keerad heli parajaks. Lihtne.

Peale nähtava puldi on komplektis kaasas ka juhtplokk, mille võib silma alt ära peita – see on puldiga juhtmevabas ühenduses. Bluetoothiga saab seadmed ühendada kuni 9×9 meetri suuruses ruumis. Sellest peaks tavaliselt piisama igasse elutuppa. Juhtplokil on kaks kaabliga LAN-võrguühendust (RJ45), üks RCA pesa helisisendiks tavalise kaabliga ja toitekaabel. Ühe juhplokiga võid ühendada kuni viis BeoSound Essence´i pulti, nii laua- kui seinamudeleid – seega võid neid paigutada lausa mitu endale sobivatesse kohtadesse.

BeoSound Essence on saadaval nii seinale kui lauale.

Vaata suurimat valikut tooteid Bang & Olufseni salongis Endla tänav 16 ning osta kas salongist või e-poest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.