Bang & Olufsen võimaldab luua unikaalse 3D avatari just sinu muusikamaitse põhjal

Toomaks esile muusika kui eneseväljendusvahendi võimsust, on Bang & Olufsen loonud “See yourself in sound” digitaalse platvormi, millel saab igaüks oma muusikavalikust lähtuvalt luua endale unikaalse 3D avatari.

Mitmed muusikaalased uuringud on näidanud, et muusika on tugevalt seotud emotsioonidega – need võivad meis tekitada kurbust ja rõõmu, anda meile energiat. Kõik meie emotsioonid peegelduvad muusikas, mida me kuulame.

Bang & Olufsen esitas aga endale küsimuse, et kuidas see kõik võiks visuaalselt välja näha. Seepärast loodigi omapärane 3D avatari süsteem, mis meie tunded ja muusikastiilid kokku võtab ning annab võimaluse end väljendada enneolematul viisil.

Digitaalse platvormil loodud avatarid võtavad arvesse kuulaja muusikalisi maitse-eelistusi, olles kõik omanäolised. Individuaalselt kujundatud avatarid on väljendusrikkad, omanäoliste kujunduselementide ja värvilahendustega.

Avatari loomiseks tuleb minna lehele lehele “See yourself in sound”. Seal tuleb teha valik, kas luua avatar etteantud valikute põhjal või lasta see koostada algoritmil, ühendades oma Spotify konto. Ainulaadsele avatarile luuakse ka temaga kokkusobiv helitaust. Soovi korral on võimalik oma avatari sõpradega jagada, see videona alla laadida ning talletada.  

Uue platvormi tutvustamiseks on Bang & Olufsen käima lükanud kampaania, mille raames saavad kõik esinduspoe (Endla 16) külastajad pisemate tehnikatoodete ostuga kaasa ägeda riidest temaatilise koti. Värvivalikus on helelilla, helesinine ja kollane.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.