Naudi kaunist Eesti suve koos Bang & Olufseni kaasaskantavate kõlaritega

Võta parim helikvaliteet endaga suvesse kaasa.Foto: Bang & Olufsen

Kohale on jõudnud mõnusalt soojad suveilmad ja kes ikka tahaks passida nelja seina vahel ajal, mil õues päike särab? Kvaliteetsete Bang & Olufseni kaasaskantavate Bluetooth-kõlaritega saad hea muusika endaga alati kaasa võtta, olenemata sellest, kus ja kuidas otsustad suve nautida.

Kõlar avastajatele

Matkasellile, rannapeole või mõnusale suvisele road tripile sobib nagu valatult kõrgelt hinnatud Bang & Olufseni kvaliteedimärgiga kõlar Beosound Explore. Tegu on Skandinaavia stiilist kantud eriti vastupidava kõlariga: anodeeritud alumiiniumist valmistatud korpus on võrreldes tavaliste kõlaritega oluliselt kriimustus- ja kulumiskindlam. Kui lisame siia juurde veel ka tolmu- ja veekindluse, siis saame tulemuseks kõige vastupidavama Bang & Olufseni kõlari eales.

Mõistagi ei ole helikvaliteedi osas järeleandmisi tehtud. Explore pakub oma klassi parimat helijõudlust kõlari suuruse kohta ja koos eriti võimsa bassiga. Korraliku peomeeleolu loomiseks on seda kiirelt ja lihtsalt võimalik siduda ka teise Explore kõlariga. Aku peab vastu kuni 27 tundi, seega muusikat saad kuulata kuni varajaste hommikutundideni. Miterassa e-poes saad valida rohelise, musta, sinise ja halli Explore kõlari vahel.

Parim näide Skandinaavia stiilist

Eriti stiilset Bang & Olufsenile omaseks saanud silmailu pakub teise põlvkonna Beosound A1 kaasaskantav kõlar, mida on samuti muusikaelamuse võimendamiseks võimalik paaritada teise identse seadmega. Suvisel olengul aitab meeleolu luua ka True360 tehnoloogia, mis täidab kvaliteetse heliga kogu ruumi, mitte ainult ühe kindla koha.

Beosound A1 on veekindel ning selle aku peab vastu kuni 18 tundi. Lisaks muusika nautimisele sobib see suurepäraselt ka kõrgekvaliteediliste käed-vabad kõnede tegemiseks. Miterassast leiad valge, antratsiitmusta, halli, kuldse, rohelise ja roosa teise põlvkonna Beosound A1 kõlari.

Bassi jagub kõigile

Kõlar BeoPlay P6 on mõeldud neile, kes hindavad üle kõige eriti kvaliteetset heli ja sügavat bassi. Tänu mahukale korpusele ja lisavõimendile tagab võimas bass suurepärase audioelamuse. Ka see kõlar tuleb True360 funktsionaalsusega, mis aitab heli jaotada ühtlaselt igas suunas.

P6 on tolmu- ja pritsmetekindel, selle aku peab vastu 16 tundi ja kõlarit saab mugavalt laadida USB-C kaabliga. Olemas on ka OneTouch nutifunktsioonide nupp, mis võimaldab kiirelt ja lihtsalt vahetada kõlari erinevate funktsioonide vahel. Miterassa e-poes on olemas mustad, helehallid ja tumelillad BeoPlay P6 kõlarid.

Kõlar, millel saad telefoni laadida

Kui otsid tõelist kaasaskantavat muusikakeskust, siis on sulle loodud BeoPlay Beolit 20. Tegu on kompaktse ja lihtsasti kaasaskantava Bluetooth-kõlariga, mis on võimas, puhta 360-kraadise heliga ja visuaalselt stiilne.

Seda kõlarit on võimalik juhtmevabalt paaritada teise Beolit 17 või Beolit 20 kõlariga ning kõlari peal on võimalik juhtmevabalt laadida Qi standardit toetavaid seadmeid. Aku peab vastu kuni kaheksa tundi Miterassa pakub musta ja halli BeoPlay Beolit 20 kõlarit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.