Bang & Olufsen BeoLab 28 ja BeoLab 50 juhtmevabad aktiivkõlarid pakuvad luksuslikku heli

Bang & Olufsen on võtnud eesmärgiks luua kõlareid, mis sobituksid igasse kodusesse interjööri ning rikastaksid seda omalt poolt veelgi. Luksuslikkust aitavad lisada modernse ja ajatu disainiga BeoLab 28 ja BeoLab 50 kõlarimudelid.

BeoLab 28 loob parima kodukino elamuse

Unikaalse kujundusega kõlarid sobituvad igas stiilis sisekujundusega, kohandudes tänu suurele materjalivalikule erinevate keskkondadega. Kõlarite vastupidav alumiiniumist korpus ning naturaalsest puidust katted muudavad silmapaistava ruumi veelgi efektsemaks.

BeoLab 28 kõlaritesse on koondatud kogu Bang & Olufseni heliteadmiste baas, mis võimaldab nautida stuudiokvaliteediga heli. Kõlarite seest leiab kolm elementi kesksageduste jaoks, ühe bassielemendi ja ühe kõrgete sageduste esitamiseks mõeldud tviiteri.

Sügavaid madalaid helisid aitab saavutada aktiivne ruumikompensatsioon. Olenevalt olukorrast pakub BeoLab 28 adaptiivset suundheli. Seda tekitatakse spetsiaalse liikuva pealiskatte abil, mida avades ja sulgedes on võimalik luua sobiv helipilt nii filmi vaatamiseks kui muusika kuulamiseks.

Ühendamiseks muude seadmetega ei pea eraldi kaableid vedama, sest BeoLab 28 toimib juhtmevabalt. Puutetundlik juhtpaneel kõlari peal muudab selle kasutamise mugavaks ja intuitiivseks. Heli on võimalik juhtida Bang & Olufsen rakendusest oma nutiseadmes ning ühendamise teeb lihtsamaks AirPlay 2 ja Chromecast standardite tugi.

BeoLab 28 kõlari kohta leiab rohkem infot tootja kodulehelt. Ostuhuvi korral tasub vaadata aga Miterassa e-poodi.

BeoLab 50 kõlarid sobivad igasuguse heli esitamiseks

Klassikalised põrandakõlarid on kujundatud Bang & Olufsenile omases stiilis. Silmapaistev geomeetriline kujundus annab võimaluse sobitada need kõlarid just oma koduse interjööriga. Eri toonides alumiiniumist korpuse saab unikaalseks muuta naturaalsest puidust ning tekstiilist katetega.

BeoLab 50 kõlari heli on väga täpselt paika sätitud, et saaksid nautida tasakaalus ja võimsat heli nii muusikat kuulates kui ka filme vaadates. Kõlarite seest leiab kolm bassielementi, kolm keskmiste helisageduste jaoks mõeldud elementi ning ühe tviiteri. Koguvõimsus ühe kõlari kohta on 2100 vatti, millest piisab ka suurema toa täitmiseks heliga.

Bang & Olufsen on varustanud kõlarid ka spetsiaalse ülekuumenemiskaitsega, mis tagab nende pika eluea. Kõlarite toiteks pole eraldi kaableid tarvis, kuna kasutusel on WiSA 24-bitine juhtmevaba ühendus.

Kõlareid saab mugavalt juhtida otse oma nutitelefoni kaudu Bang & Olufseni rakendusest, väliste seadmetega teeb ühendamise lihtsaks Apple Airplay ja Google Chromecasti tugi.

BeoLab 50 kõlari kohta uuri lähemalt Bang & Olufseni kodulehelt. Tellida saab neid paarina Miterassa e-poest, mitmes erinevas värvi- ja materjalikombinatsioonis.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.