Klicki 1000 soovitust

Aroomirikas filtrikohv tee kohvikombainiga värsketest ubadest

Jahvatatud ubadest mõnusa aroomiga filtrikohv on täiesti võimalik kodustes tingimustes, kui kasutad selleks kohvikombaini, mis nii jahvatab nagu kohviveski kui ka teeb korralikku filtrikohvi.

See sobib ka kohvigurmaanidele, kes ootavad kohvilt presskannulikku värskust, kuid samas armastavad mugavust, mida filtrikohvi tegemine pakub.

Filtrikohvimasin Princess (soodushinnaga 139.99 eurot) on iga kohvinautleja unistus, sest pakub maitseelamust, millega teistel filtrikohvimasinatel on raske võistelda. Masina sisse on ehitatud kohviveski, kuhu saab korraga kallata kuni 250 grammi kohviube. Valikus olevad üheksa jahvatusastet pakuvad hulgaliselt võimalusi, millise tekstuuriga kohvi endale valmistada.

Jahvatatud kohvipuru kukub otse kohvifiltrisse, kus säilib selle aroom, samal ajal kui vesi hõrgu joogi koos sellele iseloomuliku värske maitsega tassi nõrutab.

Kannu eemaldamisel ei hakka masin ebameeldivalt soojendusplaadile tilkuma, sest sellesse on sisse ehitatud vastav sulgemismehhanism. Kui soovid kofeiinivaba kohvi, siis on võimalik muidugi ka kohviveski välja lülitada.

LCD-ekraanilt on näha oma kohvivalikud ja neid on lihtne ka masinasse sisestada. Kui soovid hommikul õigel ajal värsket ergutust, siis võid masina panna tööle ka kuni 24 tundi hiljem. Pikk viiteaeg on mõnus eriti neile hommikustele ärkajatele, kes esimese asjana kohe kohvi tahavad juua.

Kuna masinal on kuuma-alus, mis hoiab kohvi pikalt – kuni 40 minutit – soojas, ei pea ärkamisega alati kiirustama.

Kohvikann mahutab kuni 1,25 liitrit, mis on umbes 10-12 tassitäit kohvi. Kuid selleks, et väärt jooki mitte niisama raisku lasta minna, saab valmivat kogust muuta ning valmistada seda kõigest paari tassi jagu. Vastavalt sellele reguleeritakse ka jahvatamise kogust.

Filtrikohvimasin Princess on veel ka üsna mõistliku hinnaga, mis muudab koduse köögi mõnusaks kohvikuks. Hea ja värske kohvi saamiseks vali alati kvaliteetsed kohvioad ja nende peenestamiseks sinu maitsele sobiv jahvatusaste.

Alusta oma päeva niimoodi, tõeliselt värske kohviga:

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.