Xiaomi Watch 2 teeb Androidiga nutikellast rahvakella

Kui tavaliselt kipuvad tõsisemad nutikellad olema korraliku mobiiltelefoni hinnatasemel, siis Xiaomi on oma uue mudeliga lati palju madalamale toonud. Nüüd saavad Androidiga kella lubada endale paljud, seega võib uut Xiaomi Watch 2 randmeseadet (hind 199,99 eurot) pidada juba “rahvakellaks”.

Kui tahad kogeda nutikamat elu, kuid ei taha kulutada palju, siis Xiaomi Watch 2 puhul on mitu eelist.

Esiteks toob see sulle kätte kõik vajalikud funktsioonid ja rohkemgi veel, sest tegemist on Androidiga. See tähendab, et kellale on võimalik laadida äppe nagu nutitelefonile ja paljud neist on tuttavad, sest platvorm on ju sama.

Lisaks suurele hulgale aktiivsuse jälgimise rakendustele leidub ka kõike muud õppimise äppidest mängudeni.

Google Wear OS: palju äppe

Üks suurimaid plusspunkte Xiaomi Watch 2 juures ongi selle Google Wear OS operatsioonisüsteem. Google´i platvormile on praeguseks tehtud üle 200 populaarse kolmanda osapoole nutikellarakenduse, mis katavad pea kõiki eluvaldkondi.

Kujuta näiteks ette, et saad Google Mapsi hääljuhiseid otse oma randmelt või saad kella pealt vaadata, kuhu pöörata või teha kiireid makseid Google Walleti abil kontaktivabalt vaid viipega.

Nutikas kellas võimas protsessor

Xiaomi Watch 2 ei ole mitte ainult nutikas, vaid ka võimsa riistvaraga. Tänu 4 nm tehnoloogiaga tippjõudlusega protsessorile ja suurele salvestusruumile on selle jõudlus korralik ka tõsisemate äppide jooksutamisel. Mällu saab alla laadida palju rakendusi ja isegi oma lemmikmuusikat.

Sisemälu on 32 GB, protsessoriks Qualcomm Snapdragon W5+ Gen 1.

Parimad spordi- ja tervisefunktsioonid

Kui oled aktiivse eluviisiga või plaanid trenni tegema hakata, siis Androidiga kellast on palju abi.

Xiaomi Watch 2 toetab üle 160 spordirežiimi, salvestades täpsed treeningandmeid ja tõhusama treeningukogemuse. Olgu suusatamine, jooksmine või jooga – see kell jälgib sinu edusamme ja annab vajalikku tagasisidet, et saavutada oma eesmärgid. Ujuda võib muidugi ka, sest korpus on täiesti veekindel.

Lisaks pakub Xiaomi Watch 2 ka mitmeid tervisefunktsioone, sealhulgas 12-kanalilist PPG jälgimist ja hädaabikontaktide kutsungi võimalust. Võid end alati tunda turvaliselt, teades, et kell jälgib tervist ja reageerib vajadusel kiiresti.

Stiilne välimus sobib igaks olukorraks

Lõpuks pole vähetähtis ka randmeseadme välimus. Xiaomi Watch 2 on piisavalt stiilne, et peale trennisaali ja metsajooksu sellega ka näiteks õhtul teatrisse minna või päeval kontoris kanda.

Korpus on kergest alumiiniumisulamist ja rihmavalik on rikkalik, välimust saab kohandada oma maitse järgi. Ka ümmargust sihverplaati ehk 1,43-tollise AMOLED ekraani tausta saab valida paljude erinevate teemade hulgast. Kella ekraani välimust võid vahetada nii tihti kui ise tahad.

Kokkuvõtteks, on Xiaomi Watch 2 ilmselt üks parimatest valikutest, kui tahad nutikella, millele äppe lisada ja mis kestaks rohkem kui vaid ühe päeva. kella aku kestab 65 tundi. Nutikas Androidi platvorm pakub sadu lisaäppe ja stiilset välimust, nii et seadet saab randmel kanda kogu aeg olenemata olukorrast.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.