Sport ja stiil ühes kellas: Smart Band 8 pakub mõlemat

Kui sulle ei meeldi suured massiivsed nutikellad ja samas jäävad kitsad aktiivsusmonitorid liiga sportlikuks, siis Xiaomi legendaarse seeria kell Smart Band 8 (hind 54,99 eurot) on hea kompromiss oma veidi suurema ekraani ja soliidsema disainiga, kuid siiski väikese korpusega. Sellega sobib nii metsajooksu tegema minna kui ka pidulikumatel üritustel käia.

Kellal on piisavalt suur 1,62-tolline värviekraan ning metallkorpus (kas kuldne või must), mis sobib erinevate elegantsete rihmadega. Sporditegemise ajaks võib muidugi vahetada selle ka tavalise vastupidava silikoonrihma vastu. Kuid kasutada saab muidugi ka värvilist nahkrihma nii kontoritööl kui õhtul kontserdile minnes.

Lisaks rihmade vahetamisele (kandmiseks on veel kaelaripatsina kasutatav pael) võib vahetada ekraanitausta ehk sihverplaati. Xiaomi äpist leiab ekraanile laadimiseks erinevaid ekraanikujundusi. Neid on valikus üle kahesaja.

Spordirežiime on kellal 150. Jooksmise täpseks träkkimiseks on kella kinnitamiseks sporditossu külge spetsiaalne jooksuklamber. Siis tuleb seadetest määrata, et kell on just jalanõu küljes.

Muidugi mõõdab seade pulssi, läbitud vahemaad, samme, und ja annab teada mobiiliäppide saadetud teadetest. Randmelt näeb ilmateadet. Ööpäevaringselt saab randmeseadme panna jälgima ka vere hapnikusisaldust SpO2 ning pulssi. Kell annab teada veel ennustatud menstruatsioonitsükli aegadest.

Smart Band 8-t saab seadistada Mi Fitnessi äpiga ja hiljem ka selle abil nutitelefonist oma trennitulemusi vaadata.

Üks uus asi, mida tavaliselt sellistes aktiivsuskellades ei kohta, on mängud. Band 8 pakub ajaviiteks mitmeid erinevaid ajaviitemänge.

Xiaomi Smart Bandi kelladele omaselt on ka sel mudelil aku tööaeg väga pikk – tavakasutuses ligi 16 päeva, aktiivses spordirežiimis kuus päeva. Aku saab kiirlaadijaga täis ühe tunniga.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.