See kauakestev nutikell jälgib täpselt trenni, und ja tervist

Mobvoi on tuntud oma väga kaua kestva akuga nutikellade poolest. Teise põlvkonna Mobvoi TicWatch GTH 2 (hind 59,99 eurot) on samuti tervelt kümme päeva töötava akuga enne järgmist laadimist ning kui tahad veel Apple´i kella moodi kandilise ekraaniga randmekaunistust, siis ongi tegemist üsna sarnase isendiga.

Kellal on täpne trenni jälgimine, samuti saab und jälgida, kuid on ka omadusi, mis pole nii tavalised nagu enamikel nutikelladel.

TicWatch GTH 2 nimelt mõõdab lisaks tavalistele nutikella funktsioonidele ka naha temperatuuri. See pole sama, kui palavikku mõõtva kraadiklaasiga mõõtmine, kuid olulised on trendid: kui temperatuur peaks liiga palju või liiga kiiresti tõusma või isegi langema, siis annab nutiseade sellest märku, et aeg oleks oma tervist üle kontrollida mõne spetsiaalse kraadiklaasiga.

Kella sensorid saavad hakkama vere hapnikusisalduse mõõtmisega. See näitaja on oluline spordi tegemisel, et oma füüsilisest vormist hea ülevaade saada enne ja pärast trenni mõõtes.

Kiires ühe vajutusega ligipääsetavas menüüs on kokku kuus näitajat, mida saab kellaga kohe mõõta: pulss, SPo2, nahatemperatuur, hingamine, stressitase ja emotsionaalne olek.

Spordialasid, mida kell oskab jälgida, on sada. Vajadusel annab seade märku, kui peaks vett jooma. Meelelahutuseks leidub kellas minimänge, muusikapleieri juhtimine ja stopper. Randmelt saab käivitada ja anda häälkäsklusi kas Google´i Assistantile või Apple´i Sirile. Telefoni taskust välja võtmata on võimalik käekellalt mobiilikõnesid algatada või vastu võtta.

Väga täpselt oskab Mobvoi seade jälgida ka südant. TicWatch GTH 2 jälgib lisaks südame löögisagedusele ehk pulsile iga päev iga tunni tipp- ja madalaimat pulsisagedust ning paneb need vastavale ülevaatlikule graafikule. Nii saab alati teada oma tõusud ja mõõnad, et arendada tervislikumat elustiili ja emotsionaalset tasakaalu.

GTH 2-l on 1,72-tolline ekraan eraldusvõimega 356 x 400 pikslit, mis teeb selle eelkäijast 10% suuremaks. Valida saab taustapildiks enam kui 100 kella sihverplaadi seast. Kella korpuse läbimõõt on 44,5 mm ja kaal 39 grammi, see on piisavalt pisike ja stiilne, et sobib igale kandjale ning igaks elujuhtumiks.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.