Klicki 1000 soovitust

Arvutitaskuga seljakott peatab nii vihma kui varga

Stiilselt kujundatud ja kuni 16-tollist sülearvutit mahutav Trusti seljakott sobib nii liikuva eluviisiga inimesele nii kaugemateks retkedeks kui ka igapäevaseks kurseerimiseks. Lisaks pilkupüüdvale geomeetrilisele kujule ja piisavale mahule on sellel mudelil mitu vajalikku omadust, mis teevad koti kasutamise turvaliseks.

Seljakoti Trust Nox (hind 49,99 eurot) vihmakindla pealisriide all on lõikamiskindel plastikiht, mis annab  kotile kena mitmetahulise kuju ja kaitseb ka terava noaga tehtavate lõigete eest. Lisaks on kaitseks taskuvaraste eest koti välimise sektsiooni tõmblukk peidetud selja poolele. Kotil on seljapoolses küljes ka eraldi selja taha peidetud tõmblukuga tasku, kuhu saab varjule panna nii dokumendid, rahakoti kui telefoni.

Õlarihma sees on veel üks väiksem tõmblukuga tasku, kuhu võib omale käepäraselt panna nii võtmed kui ka sagedamini vajaminevad pangakaardid.

Koti põhiosas on aga vahtmaterjaliga polsterdatud sektsioonid. Suurimasse neist mahub kuni 16-tolline sülearvuti, väikseimasse teised muljumise eest kaitset vajavad tehnikavidinad. Lisaks jääb kotis parajalt ruumi ka muule kraamile. Koti maht on 22 liitrit, mõõtmed 47 x 31 x 16 cm, kaal 980 grammi. Pealispinnal on ka helkurtriip, mis teeb selle kandja autojuhtidele nähtavaks ka pimedal ajal.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.