Mida vaadata uuel aastal? JVC-l on ülisuur ja ülisoodne nutiteler

Nutiteler on kaup, mida niisama lihtsalt iga paari aasta tagant välja ei vahetata, kuna pole põhjust – see kestab, näitab head pilti ja on nutikas ka. Kui aga oled plaaninud juba päris pikalt vana telekavaatamise seadet uuendada ning mõelnud, et need uued hiiglased maksavad kindlasti terve varanduse, siis nüüd see enam päris nii pole. Kui vaja tõesti uut ja suuremat telekat, millega saaks striimiteenuseid ning head kvaliteetset telepilti vaadata, siis saab sellise mudeli kätte lausa keskmise nutitelefoni hinnaga.

Nutiteler JVC 65″ VA6200 (hind 499,99 eurot) on 65-tollise diagonaaliga hiigel-ekraan, mis maksab ilmselt sama palju, kui mõni sel aastal ostetud uus telefon või isegi palju vähem. Lisaks on sel mudelil Android TV, mille jaoks äpipoest leiab tuhandeid erinevaid nutitelefonist tuttavaid äppe ja spetsiaalselt telekavaatamiseks mõeldud rakendusi.

Android TV-ga pole vaja ka Telia või Elisa digibokse, kanalid on vastavate äppidega juba sees olemas, kui oled nende teenuste igakuine kasutaja, lisaks tulevad kaasa videolaenutused, oma kanalid ja muud mugavusteenused.

Muidugi on Androidiga telekas olemas Netflix, Youtube, Spotify, Deezer, mängud ja ohtralt meelelahutuse tarkvara. 4K eraldusvõimega saab lisaks veel ka oma filme ja videoid vaadata, Dolby Vision HDR muudab liikuva pildi kinoelamusele lähedaseks.

Teleriga võib ühendada nii juhtmega kui Bluetoothiga kõrvaklapid, kolm HDMI-kaabliga seadet, LAN võrgukaabli, interneti saab kätte ka üle WiFi, USB seadmed (näiteks mälust mahamängimiseks või mälupulgale salvestamiseks).

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.