Mugavalt väike ja kerge Androidiga teler sobib hästi suvilasse või maakoju kaasavõtmiseks

Suvilasse, puhkekohta või maakoju on tavaliselt hea ise oma pildinäitaja kaasa võtta olümpiamängude, filmide või uudiste vaatamiseks sumedal suveõhtul. Hiigelpaneeli auto tagaistmele tavaliselt ei mahuta ja ega pole ka vaja – suvel piisab pisemast ekraanist, et puhkuse kõrval siiski kõik vajaliku ära vaadatud saaks. Selleks sobib väiksema ekraaniga ja soovitavalt Android TV-ga teler, milles saab lisaks erinevaid meediaäppe käivitada.

AllView ePlay6100 (219,99 eurot) ongi selline kerge ja kaasaskantav 32-tolline nutiteler, millel operatsioonisüsteemiks Android TV. Selle eeliseks on võimalus telekasse installida tuntud Androidiäppe ja kasutada spetsiaalselt suurele ekraanile kohandatud meediarakendusi nagu Netflix, Youtube, Amazon Prime jne. Ka kodumaised tele- ja spordikanalid on Androidis esindatud. Muidugi võib ka muusikat näiteks Spotifyst striimida või isegi suhtlusrakendusi kasutada.

Sel teleril on olemas lisaks ka kvaliteetne Dolby Audio heli, et saaks filme või kontserte selge pildi kõrval kuulata. Puldil on olemas mikrofon häälkäskluste edastamiseks, seega võib käed-vabalt telerit ja Google Home´i targa kodu nutiseadmeid juhtida. Puldil on muuseas eraldi nupud Netflixi, Youtube´i ja Amazon prime´i käivitamiseks ühe nupuvajutusega.

Chromecastiga on võimalik oma kõigist Androidiga nutiseadmetest telerisse videot juhtmevabalt striimida. Näiteks võid tahvlist, telefonist või sülearvutist ekraanipildi otse suurele ekraanile saata. Nii võib kaugtööd kodus teha sülearvutiga ja monitoriks on suur, juhtmevaba 32-tolline ekraan.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.