Null on parim hind: selle eest saab nüüd Maci või iPhone’i

Suurte koolikulutuste aegu pole vähemalt Apple’i seadmetele vaja kohe kulutama hakata, sest Klickist saab need kätte praegu nulli euroga. Loe siit lähemalt, mida selleks peab tegema.

Kõige parem on aga see, et ühtegi lisatasu ei rakendu. Kuumaksu arvutamiseks tuleb lihtsalt jagada toote maksumus sulle sobiva järelmaksu pikkusega.

Lepingutasu on null, sissemakse null ja ka haldustasu null eurot, järelmaksu perioodi pikkuseks saab valida aga endale sobiliku aja, milleks on iPhone’i telefonimudelite puhul 3-15 kuud ja Macbooki sülearvutitel 3-24 kuud.

Kõigepealt aga vali välja endale sobiv seade siit. Soodsama hinnaga iPhone’e ja Mace on igale maitsele. Pane sobiv mudel ostukorvi ja vali makseviisiks järelmaks.

Mis järgmiseks? Täita tuleb järelmaksu taotlus, kuid enne muidugi mõtle läbi, et kuna tegemist on finantskohustusega (järelmaks), siis kas oled võimeline iga kuu seda summat maksma, mis väljavalitud telefoni või arvuti eest tuleb välja käia.

Taotlusele saadud vastuste hulgast vali välja Inbank ja vajuta nupule “järelmaksu vormistama”.

Täpsema juhendi, mida edasi teha, leiad siit.

Kui kõik õnnestus, saab Klickilt vastuse e-posti ja SMSiga. Selles on personaalne link kampaania tingimustel lepingu allkirjastamiseks.

Muidugi saab lepingu sõlmida ka Klicki poodides kohapeal.

Pakkumine ei kehti tellitavatele toodetele ja “uue ringi” märgisega ehk kasutatud toodetele, samuti saab niimoodi osta vaid erakliendina. Kampaania kestab kuni 21. septembrini 2023 või kuni kampaaniatooteid jätkub.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.