Selline on hea klassikaline arvutikomplekt kodus õppijale ja töötajale

Sülearvuti on küll mugav kaasa võtta, aga kui liikumist on niigi vähe, nagu praegusel ajal ja sooviks suurt ekraani koos võimsa sisu ja hea klaviatuuriga, on korralik lauaarvuti endiselt valikus omal kohal.

Siin on välja valitud üks hea komplekt, mis sobib nii õppimiseks, tööks kui mängimiseks.

Dell OptiPlex 3020 SFF (hind 299,99 eurot, -200 € tavahinnast) on taastoodetud masin, kuid see ei tähenda, et tegemist oleks oluliselt kehvema mudeliga. Skandinaavia ettevõttelt pärinev lauaarvuti on kontoritingimustes olnud kasutusel 2-3 aastat, mis tähendab, et see on peaaegu nagu uus. Selle aja jooksul pidevalt laual seisev seade pole jõudnud vananeda. Pealegi on ametlikult nii-öelda taastoodetud mudel põhjalikult kontrollitud ja puhastatud.

Liikuv komponent ehk kõvaketas on muidugi asendatud täiesti uue vastu, uueks salvestusseadmeks on kaasas 512 GB mahuga SSD.

Arvutil on integreeritud Intel HD Graphics 4400 graafika, ühendusekst kuus USB 2.0 porti, kaks USB 3.0 porti, võrgukaart, DVD lugeja-kirjutaja, Displayport, kõrvaklapipesa.

Juurde 23-tolline monitor

Delli lauaarvuti juurde sobib hästi 23-tolline monitor Dell SE2416H (hind 119,99 eurot), mis klassikalise Full HD kuvasuhte ning Full HD resolutsiooniga.

Kahemeetrise kaabliga Displayportist HDMI-sse üleminek tagab ekraani sobiva ühenduse.

Lauale Logitechi klaviatuur ja hiir

Lauaarvuti eeliseks on hea suur klaviatuur mugavate klahvidega ja eraldi numbriplokiga. Kuna juhtmeid pole kunagi liiga palju, siis ühest laualolevast kaablist aitab loobuda juhtmevaba klaviatuur Logitech K270 SWE (hind 37,99 eurot). Sellel käib USB pessa vastav adapter ning skandinaavia paigutusega klahvistik ise töötab mitmeid kuid kestvate patareidega.

Muidugi on hea mõte võtta siis juba ka ka juhtmevaba hiir – samuti Logitechilt, näiteks vaikse klõpsuga Logitech M220 (hind 25,99 eurot). See on käepärane ja mugav, kolme nupuga ning tundlik (1000 dpi).

Kõiki Delli lauaarvutikomplekte saab valida siit koos juurde käivate hiirte ja klaviatuuridega. Arvuti ja monitori ühendamiseks vajaliku videokaabli saab tasuta kaasa.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.