Töötada või mängida? Asus ROG Flow X13 sobib väga hästi mõlemaks

Asuse mänguri- ja tööarvuti Asus ROG Flow X13 GV301 R9 (hind 1399 eurot) on testijatelt väga kõrgeid hindeid saanud masin, millega võib tõesti teha pea kõike, mida sülearvutiga teha saab, sest kaks-ühes masin on lisaks paljudele kasutusvõimalustele varustatud ka tippvõimsusel protsessori ning väga hea ekraaniga.

Asuse sülearvuti on AMD võimsaima mobiilse protsessoriga AMD Ryzen 9 5900HS, mida toetab sama klassi graafikakaart GeForce GTX 1650. Selleks, et mõistliku kvaliteediga mängida, on sel masinal 16:10 kuvasuhtega, 120 Hz värskendussageduse ja Full HD eraldusvõimega kiire ekraan, mille puutetundlikkus aitab seadet juhtida nii näpu kui pliiatsiga. 360-kraadised hinged lubavad pöörata ekraani põhja alla, mis teeb tavalisest sülearvutist suure ekraaniga 13-tollise tahvelarvuti.

Sülearvuti on ka silmapaistva disainiga ja hea jahutusega, mis teeb sest korraliku mänguriarvuti, mida igale poole kaasa võtta. Mugavad klahvid on madalad ja suured, sest klahvistik ulatub servast servani.

Videokoosolekute jaoks aga saab kasutada Asus ROG-i kahepoolset mürasummutust ja selget heli ilma taustamürata. Seda toetab kvaliteetne veebikaamera ekraani ülaservas ning kiire 802.11ax standardile vastav WiFi.

AMD võimas, kuid energiasäästlik protsessor aitab 62 Ah akust välja pigistada energiat terveks tööpäevaks ja edasi veel õhtusteks tundideks, nii et sellega saab vabalt ka reisil tööd teha ja pärast mängida.

Seda, et tegemist on tõesti kõigeks sobiva võimsa masinaga, kinnitavad mitmed Asusele antud auhinnad just selle mudeli eest: IF disainiauhind, Computexi disaini- ja innovatsiooniauhind ning ka Gamereactori mänguportaalide parima mängurisülearvuti ja ultrabooki kategoorias antud tiitlid.

Märtsis on lisaks see tippmasin ka 500 eurot tavahinnast odavam, et endale kevadisteks mängudeks ja muidugi ka tööks kohe ära osta.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.