Sony Centeri blogi

Jaanuaris saab PlayStation 4 peal tasuta mängida tänapäevase Indiana Jonesi kolme seiklust

Uncharted 3: Drake's Deception.

Sony on nüüd teada andnud, millised on peagi saabuvad jaanuari PlayStation Plusi tasuta mängud. Seekord leiab valikust kaks mängu, aga üks neist on kogumik, mis peidab endas omakorda kolme väga head mängu.

Kõik need mängud saad tasuta PlayStation Plusi teenuse kliendina alla tõmmata alates 7. jaanuarist ehk tänasest.

Nüüd aga vaatame lähemalt, mis mängudega on täpsemalt tegemist.

Uncharted: The Nathan Drake Collection

“Uncharted: The Nathan Drake Collection” peidab endas kolme PlayStation 3 mängu, millest tehti PlayStation 4-le uusversioonid. Tegu on ühtede tuntuimate PlayStationi mängudega üldse ja kui sa neid veel kunagi mänginud pole, siis praegu olekski mõistlik hetk seda kindlasti teha.

“Uncharted” on kui tänapäeva Indiana Jones, kuigi siinse peategelase nimeks on Nathan Drake. Nathan on paadunud aardekütt, kelle avastamis-, turnimis- ja võitlusoskusest veel parem on üksnes tema terav keel, sest nende mängude dialoog on tõesti hästi ja vaimukalt kirjutatud.

Tegu on heas mõttes filmilike seiklustega, mis filmilikkust taga ajades ei ohverda mängitavust – sina ikkagi kontrollid seda, mida tegelane ekraanil teeb.

Kogumikus leidub “Uncharted: Drake’s Fortune”, “Uncharted 2: Among Thieves” ja “Uncharted 3: Drake’s Deception” üksikosad, mitmikmängu sellega kaasa ei tule.

Goat Simulator

Seda hullumeelset mängu võiks kokku võtta lihtsalt – kits kohtub füüsikaga. Tegelikult ka, täpselt nii jabur see ongi. See pole tegelikult mingi simulaator, vaid võimalus peategelaseks oleva kitsega lõputult katsetada.

Kõik see tekitab naljakaid, naeruväärseid ja ülimalt veidraid momente ning selle käigus on võimalik mängu ja selle füüsikat täiesti katki teha – ja nii see mõeldud ongi. Erinevalt Unchatedi sarjast, mille läbimängimiseks kulub sul ilmselt vähemalt kuu aega, on “Goat Simulator” pigem paari õhtu lihtne ja kiire meelelahutus.

PlayStation Plusi teenust saad endale osta koodikaartide eest Sony Centeri veebipoest, kust need saadetakse sulle kohe pärast ostu mugavalt e-postiga kohale.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.