Sony Centeri blogi

Kohanev mürasummutus teab, mida vaja kõndides või istudes teistmoodi summutada

Sony tutvustas selleaastasel IFA-l oma uusi üle pea käivaid kõrvaklappe WH-H910N, mille mürasummutust on täiustatud. Kui kõnnid, siis laseb adaptiivne müraeemaldaja liiklushelisid siiski natuke läbi, kui aga istud bussis või lennukis, saad nautida muusikat täielikult ilma kõrvaliste taustahelideta.

Uued klapid on saadaval viies värvikombinatsioonis, mis on samad, nagu uuel Sony Walkmanil. Seega saad endale hankida moeteadliku komplekti, kus pleier ja kõrvaklapid toon-toonilt kokku sobivad.

Kõrvaklappide topelt-mürasummutuse tehnoloogia püüab kinni rohkem ümbritsevat müra ja eemaldab selle enne kõrvaklappidesse jõudmist, parandades kuulmiselamust igas olukorras, kus klappe kasutad. Adaptive Sound Control muudab ümbritseva keskkonna järgi automaatselt kõrvaklappide heliseadeid. See funktsioon koos tähelepanurežiimiga Quick Attention laseb liikvel olles taustal läbi ka veidi liiklusmüra, et oleks ohutum. Selleks, et veel paremini ümbrust kuulata või näiteks kontoris kedagi, kes läheduses räägib, selgemalt kuulda, ei pea midagi muud tegema kui vaid oma käe kõrvaklapi kohale asetama, et vähendada helitugevust ja kuulda ümbritsevat ilma kõrvaklappe peast võtmata.

Kompaktsete ja kergete WH-H910N klappide korpus on nüüd veel õhem. Vahe kõrvade ja kuularite vahel on väiksem, samuti on muudetud kõrvapatjade kuju, mis suurendab peaga kokkupuute ala, et oleks mugav kanda ka pikemat aega.

Pikemaaegset mugavust on aga tõesti vaja, sest uute klappide aku tööiga on 35 tundi. Seega võid kuulata nii kaua kui tahad, kasvõi mitu päeva. Kui aku saab tühjaks, saab kasutada kiirlaadimisfunktsiooni, mis annab kümneminutise laadimisega tööaega juurde 2,5 tundi.

Lisaks viibetele saab klappe juhtida ka nuppude abil, et näiteks jätta vahele lugusid ja aktiveerida virtuaalset assistenti. Kes on harjunud seadmetele inglise keeles häälkäsklusi andma, nende jaoks on olemas ühilduvus Google Assistanti ning Amazon Alexaga.

Vaata tutvustusvideot siit:

Sony kõrvaklapid WH-H910N hakkavad maksma ligikaudu 300 eurot ja on saadaval alates selle aasta detsembrist.

Sony kõrvaklappide ning paljude muude toodete parima valiku leiad Sony Centeri poodidest või e-poest.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.