Sony Centeri blogi

Kolm nutikat LinkBuds S kõrvaklappide funktsiooni, mis muudavad sinu elu mugavamaks

LinkBuds S kõrvaklapid.Foto: Sony

Sony kompaktsed LinkBuds S kõrvaklapid tulevad paljude mugavate nutifunktsioonidega, mis rikastavad kasutajate audioelamusi märkimisväärselt.

All toome välja kolm LinkBuds S-i omadust, mis sinu ellu mugavust toovad. Päris oma LinkBuds S kõrvaklapipaari saad soetada Sony Centerist.

Klapid, mis õpivad sind tundma

Me kanname kõrvaklappe erinevates kohtades: kodus kokates, trennis trenažööril joostes, tänaval jalutades, tööl, bussis ja veel paljudes muudes kohtades. Kõigis neis paikades ootab meid ees erinev taustamüra, mis võib oluliselt mõjutada meie muusika kuulamise ja telefonikõnede tegemise kvaliteeti. Siin tuleb mängu Ambient Sound Control, mis kohandab klappide seadeid automaatselt vastavalt sind ümbritsevale keskkonnale.

LinkBuds S kõrvaklapid õpivad sind aja jooksul tundma. Lülita sisse Ambient Sound Control, tee läbi oma igapäevane marsruut ja peagi avastad, et klapid saavad ise aru, millised heliseaded sobivad kõige paremini erinevatesse kohtadesse. Näiteks kärarikkal tänaval pannakse suuremat rõhku mürasummutusele, kuid vaiksemas kontoris ei ole see nii vajalik. Su klapid kohanduvad aja jooksul automaatselt sinu argielu iseärasustega ja saavad aru, milline helipalett sobib kõige paremini just sulle.

Akut säästetakse automaatselt

LinkBuds S klappidega saad kuulata parima kvaliteediga muusikat kuus tundi järjest, millele laadimiskarp lisab veel 14 tundi. Aku laadimine pikalt aega ei võta: kõigest viis minutit laadimist annab LinkBuds S klappidele terve tunni värsket eluaega. Pidevalt tühjaks saava aku pärast ei ole vaja muret tunda.

Kõrvaklapid ise hoolitsevad selle eest, et aku kestaks võimalikult kaua. Kui eemaldad klapid kõrvast, siis peatub muusika automaatselt, ning klappe tagasi kõrva pannes jätkub muusika esitamine pooleli jäänud kohast. LinkBuds S-i lähedusandur saab aru, kas kasutatakse ühte või mõlemat klappi. Kui kõrvas on vaid üks klapp, siis teist sisse ei lülitata, mis aitab samuti kaasa aku kestvusele.

Müra kaob, kuid hääl jääb

Soovid ka kõige kärarikkamates keskkondades nautida muusikapalade kõige raskemini hoomatavaid nüansse? LinkBuds S kõrvaklappide mürasummutusfunktsioon tagab, et klappidest kostuv heli jääks taustamürast rikkumata ja kõlaks nii selgelt kui võimalik.

Sama kehtib ka telefonikõnede kohta. Masinõppel põhinevad programmid suudavad samaaegselt summutada ümbritseva müra ja tõsta esile sinu hääle, et kõnedes ei läheks kaduma ka kõige väiksemad detailid. LinkBuds S kõrvaklappidega saad kõige rahvarohkemates kohtades teha kõnesid nii nagu viibiksid üksinda rahulikus keskkonnas.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.