Sony Centeri blogi

Netflix soovitab: just need telerid on parimad filmide vaatamiseks

Netflixi striimitud filme ja seriaale saab vaadata peaaegu igasugustelt ekraanidelt, kasvõi mobiilist. Kui aga oled kodus ja tahad korralikku filmielamust suurelt ekraanilt, siis peaks selleks kasutama kõige paremini sobivat nutitelerit, mis annab edasi kõik vajaliku, ilma et filmitegijate poolt tehtu kaotsi läheks. Netflix on välja jaganud soovitused, mille järgi saaks otsida omale sobivaima filmivaatamise seadme.

Netflix Recommended TV ehk Netflixi nõuanded uue nutiteleri valimiseks on järgmised.

Kiire käivitamine

Nutitelefoni äpp peab käivituma väga väikese viitega ning teleri sisselülitamise järel mäletab see, kus eelmine kord pooleli jäi (nn TV Instant On funktsioon). Nii saad kohe filmi edasi vaatama hakata.

Lihtne Netflixi käivitada

Netflixi käivitada peab samuti olema väga lihtne. Sa ei pea otsima menüüsügavustest, kus äpp asub, vaid leiad selle kohe avaekraanilt. Veel saavad plusspunkte need telekad, millel on Netflixi nupp puldil eraldi olemas.

Parem pildikvaliteet ja värskeim sisu

Nutiteler peab kuvama Netflixi äpi menüüsid ja kasutajaliidest kõrge resolutsiooniga, äpp on pidevalt värskeim ja optimeeritud interaktiivset sisu kasutama.

Sony telerid, mis saanud Netflixi soovituse

Netflixi soovitatavate telerite nimekirja kuuluvad Sony Bravia telerid AG9, ZG9, XG9505, XG8505, XG8577, XG8588, XG8596, XG8599, XG8796.

Kõigil neil on Android TV operatsioonisüsteem ja võimalus uuendada Netflixi äppi automaatselt alati uusimale versioonile. Ekraan on piisava resolutsiooniga, et vaadata Premium paketi kõrge resolutsiooniga filme ja seriaale, puldil on eraldi Netflixi nupp ja äpi leiad alati üles kohe Android TV avaekraanilt.

Kõigi Sony nutitelerite suurima valiku leiab Sony Centeri kauplustest ja e-poest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.