Sony Centeri blogi

PlayStation Plusi tellijad saavad oktoobris tasuta sõdida II maailmasõjas ja madistada legendaarse kaklusmängu “Mortal Kombat” 10. osas

Foto: Kuvatõmmis.

Playstation Plusi omanikud saavad oktoobrist endale alla tirida kolm mängu, kus on võimalik enda käsutusse saada II ilmasõja aegsed relvad või golfikepp. Oktoobrikuu PlayStation Plusi mänguselektsiooni tuntuim nimi on “Mortal Kombat X”, ilmakuulsa kaklusmängude seeria kümnes osa.

Mortal Kombat X (PS4)

Netherrealmi Studio poolt arendatud legendaarse kaklusmängu kümnes osa seob kinematograafilise esitluse täiesti uue mängukogemusega. Esmakordselt sarja ajaloos on igal tegelase puhul võimalik valida erinevate võitlusstiilide vahel, pakkudes seeläbi mängijale rohkem strateegiaid lahingusse kaasa võtmiseks ja ka nende vastu võitlemiseks.

Hell Let Loose (PS5)

Teine tasuta mäng on Hell Let Loose, mis on saadaval ainult PlayStation 5 peal. Tegu on teise maailmasõja aegse mitme mängijaga tulistamismänguga, kus pannakse kahte eri meeskonda kokku 100 mängijat (50 ja 50), kes omavahel eepilist lahingut pidama hakkavad. 

Tehke koostööd ja sõdige dünaamiliselt muutuva rindejoone vahel, valides ühe 14 mängitavast rollist (jalaväe-, luure- ja soomusüksus), millest igaüks on varustatud autentsete relvade, sõidukite ja varustusega.

PGA Tour 2K21 (PS4)

Tõesta, et oled golfis samasugune äss nagu Tiger Woods ja et sul on FedEx Cup meistrivõistluste tiitli napsamiseks vajalikud oskused olemas! Mängi oma sõprade või maailma parimate mängijate vastu! Luua saab oma mängija ja talle kuuluva varustusega ehitada endale clubhouse´i ning korraldada hooaegu ja turniire, mis on kohandatud just vastavalt sinu poolt ettenähtud reeglitele ja nõuetele.

PlayStation Plusi teenust saab endale osta koodikaartide eest Sony Centeri veebipoest, kust need saadetakse sulle kohe pärast ostu mugavalt e-postiga kohale.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.