Sony Centeri blogi

Sony avaldas uue põlvkonna mängukonsooli Playstation 5 välimuse

Sony Playstationi uue põlvkonna mängukonsool PS5 tuleb välja sel aastal, kuid täpset päeva pole veel teada.

Eile toimunud show-l aga näidati lisaks uutele Playstation 5-le mõeldud mängudele ka esitluse lõpus esimesi pilte “päris” PS5 korpusest, mis oli hoopis midagi muud, kui alguses spekuleeriti.

Tegemist on voolujoonelise, looduslähedase disainiga, uus Playstation 5 pole lihtsalt järjekordne kast, vaid sobib ka elutuba kaunistama.

Müügile tuleb kaks versiooni – ühel on Blu-ray pleier, teisel (Digital Editionil) pole. Paigutada saab korpust nagu ikka nii püsti- kui pikaliasendisse.

PS5 on 4K Ultra HD toega, Ray Tracing on aga videomängude graafika uusim tehnoloogia, mis peaks pildi päris elus nähtavale väga sarnaseks tegema, sest valguse peegeldused ja kiirte kulgemine arvutatakse riistvaraliselt hetkega vastavalt füüsilise maailma olemusele.

Kõrvaklapid, mis komplektis, toetavad 3D audiot ehk Sony ruumilise heli tehnoloogiat, kasutusel on ülikiired SSD kettad.

Lisaks mugavale ja uute tunnetustehnoloogiatega varustatud mänguripuldile on veel olemas ka “tavaline” meediamängimise pult, millega saad mängukonsooli kasutada meediakeskusena.

Riistvara osa Playstationi uute mängude esitlusest näeb sellelt videolt:

Sony PlayStayion 5 saab eeltellida Sony Centerist.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.