Sony Centeri blogi

Sony investeeris Discordi ja plaanib selle Playstation 5-ga integreerida

Sony otsis uuele Playstationi platvormile häid suhtluslahendusi ja nüüd ongi saadud kokkuleppele Discordiga, kellega juba ühiselt arendatakse PlayStationi mängijatele üle kogu maailma üksteisega suhtlemise lahendust. Discordiga saab lobiseda, luua uusi sõprussuhteid ja kogukondi ning muidugi jagada muljeid mängimise ajal või hiljem. Discordi kommunikatsiooniteenust kasutab maailmas iga kuu üle 140 miljoni inimese.

Sony ja Discordi meeskonnad on juba ühendanud arendusmeeskonnad Discordi sotsiaalse keskkonna loomiseks PlayStation Networkile. Eesmärgiks on luua Discordi ja PlayStationi ühistest kogemustest mängukonsoolides ja mobiilides suhtlusrakendus, mis lubaks sõpradel, gruppidel ja erinevatel kogukondadel koos mängides suhelda, niisama aega veeta ja koostööd teha.

Sony Interactive Entertainment on teinud juba ka rahalise panuse Discordi, saades ettevõttes vähemusosaluse. Alles äsja üritas Microsoft Discordi üle võtta, kuid see ei õnnestunud ja kommunikatsioonikeskkonna arendaja otsustas jääda sõltumatuks, lükates tagasi tehnoloogiagigandi 12 miljardi dollarise pakkumise.

Discordi kaasasutajad Jason Citroni ja Stan Vishnevskiyga on mõlemad samuti mängufanaatikud, seega oli pinnas, millelt koostööd alustada üsna soodne.

Discordi kommunikatsioonikeskkonda on Playstation Networki oodata järgmise aasta alguses.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.