Sony Centeri blogi

Sony uus kaasaskantav kõlar SRS-XE300 aitab igal peol meeleolu luua

Sony seadmete valikust leiab mitmeid erineva suuruse ja võimsusega kaasaskantavaid kõlareid. Nüüd on ka saadaval uus SRS-XE300 mudel, mis pakub nauditavat heliesitust ning aku pikka kestust.

Erikujulised kõlarid loovad veelgi parema helipildi

Sony SRS-XE300 eristuv viisnurkne kujundus võimaldab seda kasutada igas asendis, nii nagu sulle paremini sobib. Eriline Line-Shape Diffuser kujundus aitab aga helisid paremini juhtida ning imiteerib kontsertilavade kõla. Helirõhk jaotub tänu piklikule avale kõlarielementide ees laiemalt ja ühtlasemalt ning tänu sellele on muusika selgem ja nüansirikkam.

Ebakorrapärase kujuga kõlarielemendid võimaldavad aga paremat bassiheli ning vähendavad samal ajal heli moonutusi. Kõik see kokku loob kaasahaarava ning mitmekülgse helipildi.

Ühenda mitu kõlarit korraga

Tänu Stereo Pair funktsioonile on võimalik juhtmevabalt ühendada kaks SRS-XE300 kõlarit ja nautida stereoheli. Kui aga kahest väheks jääb, saad Party Chain funktsiooni abil kokku kuni 100 erinevat Sony kõlarit ühendada.

Lisaks muusika kuulamisele võimaldab Sony uus kaasaskantav kõlar pidada ka käed-vabad kõnesid. Echo Cancelling funktsioon aitab kahel samal ajal rääkiva inimese dialoogi kergesti mõista ning vajadusel saad heliedastuse kiirelt katkestada kõlaril oleva vaigistusnupu kaudu.

Sony Music Center rakenduse kaudu saad kõiki nimetatud funktsioone hallata, neid sisse ja välja lülitada. Samuti saab rakendus abil heli parameetreid muuta.

Kerge kaasas kanda ja kestab kaua

Suvi ja soojad ilmad muudavad iga päeva seikluseks ning parimaks peokaaslaseks Sony uue kõlari. Suhteliselt kerge kaal võimaldab kõlarit murevabalt kaasas kanda ning mahukas aku laseb muusikat mängida lausa kuni 24 tundi järjest.

Ka pritsmete ja tolmu pärast pole tarvis muretseda, sest kõlari IP67 vee- ja tolmukindlus võimaldavad seda kasutada nii rannaliival kui ka veekogu ääres. Mitmete läbitud põrutustestide tulemusel saad olla kindel, et kui kõlar peakski kogemata kukkuma, ei pea pidu seisma jääma ning saad rahus muusikat edasi nautida.

Kui aga vaja kiirelt energiat lisada, siis kõigest 10 minuti laadimisega saab kestust pikendada 70 minuti võrra. SRS-XE300 kõlarile on sisse ehitatud ka spetsiaalne Battery Care nimeline funktsioon, mis kaitseb seadme ülelaadimise eest ning aitab pikendada aku eluiga.

Sony SRS-XE300 kaasaskantava kõlari kohta leiad täpsemat infot Sony kodulehelt. Ostusoovi korral saad aga mugavalt külastada Sony e-poodi, kus kõlar saadaval on.  

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.