STARTUp Day 2020 blogi

sTARTUp Pitchingu finaalis astuvad lavale tulevased ükssarvikud

sTARTUp Day idufirmade konkurss sTARTUp Pitching on jõudnud finaalini, kuhu žürii valis võistlema 21 parimat tiimi. Võistlusele kandideeris pea 250 idufirmat, kellest ligi pooled välisriikidest. Lisaks neile 21-le tiimile pääses Startup Estonia ja Fundwise’i konkursside kaudu finaali veel 9 tiimi.

Parimaid tiimid valis žürii, kuhu kuulusid EstBani äriinglid, Builditi kiirendi, Tartu Teaduspargi, Tartu linna ja sTARTUp Day esindajad ning kolme riskikapitalifondi partnerid. Tiimide valiku puhul hinnati nende toodet või teenust ennast ja seda, millist probleemi või nõudlust sellega turul lahendatakse. Lisaks peeti oluliseks idufirma potentsiaalse turu suurust, idufirma arengut ja seniseid saavutusi.

“See konkurss on algstaadiumi startupidele väga hea võimalus kasulike kontaktide loomiseks, enda nähtavaks tegemiseks nii potentsiaalsetele investoritele, partnetitele, klientidele kui ka meediale,” rääkis sTARTUp Day peakorraldaja Ermo Tikk.

Parimatele mitmed auhinnad, sealhulgas 5000-euro väärtuses juriidilist nõustamist advokaadibüroolt Sorainen, networking-reis Pariisi Viva Technology konvrentsile ning 2000-eurone eriauhind United Angels VC-lt.

sTARTUp Pitchingu finaal toimub 25. jaanuaril sTARTUp Day Startlight laval. Lisaks sellele toimub samal tseremoonial ka Eesti Äriinglite Võrgustik EstBAN juhitud Põhjamaade äriinglite programmi finaal. Lavale astub neli parimat startupi, kellest üks pälvib kuni 250 000-eurose investeeringu ning 2018. aasta Eesti parima algfaasi idufirma tiitli.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.