STARTUp Day 2020 blogi

Täna algas Tartus Baltikumi suurim ärifestival sTARTUp Day 2019

Täna algas Tartus Baltikum suurim ärifestival sTARTUp Day 2019, mis kestab kuni reede, 25. jaanuarini.

Festival toob Tartusse kokku ligi 4000 osalejat üle kogu maailma, neist kaugeimad on tulnud Austraaliast ja Jaapanist. Lavale astub üle 100 oma valdkonna tippspetsialisti üle kogu maailma.

Festival sai avapaugu hulga põnevate kõrvalüritustega, millest suuremad Executive Day ning Investor Day.

Neljapäeval ja reedel koondub festivaliprogramm Tartu Ülikooli Spordihoonesse. “Esimest korda on meil põhiprogramm kahel täispikal päeval ning läbi selle oleme suutnud kasvatada ka programmi mahtu ja kvaliteeti,” räägib sTARTUp Day peakorraldaja Ermo Tikk.

Festivali programm on üles ehitatud 19 põnevale teemaplokile. “Kuna üritust korraldab Tartu ettevõtluskogukond, siis on paljud festivali fookusteemad on valitud selle järgi, millega meie kogukond tegeleb ja mida arendada soovime,” räägib Tikk. Teemad varieeruvad turundusest tehisintellektini, targast linnast toidutehnoloogia ja loomeettevõtluseni.

Festivalil esinevad näiteks Google Play tippu viinud turundusjuht Patrick Mork, Rootsi esimene ja ainus astronaut Christer Fuglesang, endine IKEA peadisainer Marcus Engman, Peter Vesterbacka (Angry Birds, Tallinn-Helsingi tunnel) ja paljud teised.

Märksõnad: , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.