TalTechi avatud uste päevadel saab kindlustada endale õppekoha ülikoolis

Esimest korda on gümnasistidel või bakalaureuseõppe võimalustest huvitatutel võimalik Tallinna Tehnikaülikooliga tutvuda kahel järjestikusel päeval – TalTechi avatud uste päevad on 27.–28. veebruaril. Sealt saab parima ülevaate ülikooli õppekavadest, sisseastumistingimustest, ülikoolielust ja -linnakust. Esimest korda saavad abituriendid avatud ustel ka kindlustada endale ülikoolis õppekoha osaledes Labürindijooksul.

Erialavaliku lihtsustamiseks saab osaleda bakalaureuse erialade messil, külastada laboreid, kuulata loenguid, võtta osa töötubadest ja karjääritundidest, tudengielu messil saada kogemus Vabariigi ägedaimast tudengielust, ringi vaadata linnakus ning kooli hoonetes. Külalised on oodatud TalTechi inseneri-, IT-, majandus- ja loodusteaduskonda. Samuti jagavad sisseastumisinfot Virumaa, Tartu ja Kuressaare kolledžite ning Eesti Mereakadeemia esindajad.

Esimest korda on abiturientidel avatud uste päeval heade teadmiste ja kiiruse korral võimalik tagada endale õppekoht Tallinna Tehnikaülikoolis. Ainulaadne Labürindijooks on kahel viimasel aastal toimunud kevadel, kuid sel aastal ühendatakse see avatud uste päevaga.

Õppekoha saamiseks tuleb joosta läbi labürindi, lahendades aja peale ülesandeid matemaatikas, füüsikas, keemias, eesti keeles, loogikas, ajaloos ja ühiskonnaõpetuses. 15 parimat ja kiiremat abiturienti saavad õppekoha vabalt valitud TalTechi õppekaval (va arhitektuur).

TalTechi avatud uste päevale tasub tulla mõlemal päeval, sest programm võib olla mõnevõrra erinev. Mõlemal päeval algavad tegevused kell 10. Päevakava ja pidevalt täienev info on www.taltech.ee/aup. Samal lehel saab enda tulekust juba ka teada anda. 

Labürindijooksul, töötubades, loengutes ja ringkäikudel osalemiseks on vajalik eelregistreerimine.  Kohti on piiratud koguses. Registreeru siin. 

Enne avatud ustele tulekut vaata ka meie kodulehelt õpetatavate erialade kirjeldusi, samuti saab sealt infot vastuvõtu ja sisseastumiskatsete kohta. 

Hoia silm peal ka Facebooki sündmusel.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.