3 põhjust, miks peaksid mõtlema kodulehe loomisele

Koduleht on 2022. aastal jätkuvalt kasulik investeering.Foto: Tero Vesalainen/Shutterstock

Kas kaalud kodulehe loomist, kuid ei ole täiesti kindel, kas see on sinu jaoks õige samm? Kui oled kahevahel ja ei suuda otsustada, siis oled sattunud õigesse kohta.

All toome välja kolm põhjust, mis päris oma kodulehe loomine on jätkuvalt oluline. Kui soovid alustada enda kodulehe ülesehitamisega, siis sellega saab sind aidata Zone.ee.

Usaldusväärsus

Tänapäeval on internet pilgeni täis pea äravahetamiseni sarnaste toodete ja teenuste pakkujaid. Kliendid on valmis tegema usinalt tööd selle nimel, et välja selgitada, kes pakub talle vajalikku kraami parima kvaliteedi ja hinnaga. Kui sul ei ole oma veebilehte, kuhu klient saab selle info hankimiseks pöörduda, siis see ei jäta sinust kõige usaldusväärsemat muljet.

Kliendid eeldavad, et teenuste ja toodete pakkujatel on veebis olemas tugev kohalolu sotsiaalmeedia ja kodulehe näol. Kui mõni nendest kesksetest elementidest on puudu, siis võib potentsiaalne klient näha seda punase lipuna. Kodulehega jätad endast professionaalsema mulje ja võidad lihtsama vaevaga klientide usalduse.

Nähtavus

Oled sa kunagi uut telefoni, arvutit või mõnda teenust ostes piirdunud ainult sotsiaalmeediasse postitatud infoga? Tõenäoliselt ei otsi sa tutika iPhone’i või Maci kohta infot ainult Facebookist, vaid ka Google’ist, kus otsingumootor suunab inimesed just veebilehtedele. Kui sul on olemas oma koduleht ja see on hästi SEO jaoks optimiseeritud, siis aitab veeb sinu nähtavust parandada.

Kodulehe kasulikkust kliendimagnetina ei pea jätma ainult hea õnne hooleks. Loo oma veebi kasulikku sisu ning vasta küsimustele, mida sageli googeldatakse. Nii näevad otsingumootorid, et sinu koduleht on kasulik ja usaldusväärne, mis tagab, et su veebi näidatakse suuremale hulgale googeldajatele. Sa saad ise oma nähtavuse parandamiseks nii mõndagi ära teha!

Lihtsus

Mis siis, kui sa ei ole arvutite ja tehnoloogiaga sina peal? Sellistel triviaalsetel põhjustel ei tohiks koduleht kindlasti tegemata jääda, sest oma veebi loomine on tehtud eriti lihtsaks. Laiapõhjalisi teadmisi koodikirjutamisest ja isegi veebidisainist ei ole oma kodulehega alustamiseks tarvis.

Suur osa kõikidest internetiavarustes leiduvatest kodulehtedest töötab WordPressil. Kui tellid Zone.ee vahendusel virtuaalserveri, saad WordPressi paigaldada kõigest ühe klikiga. Sealt edasi saad oma kodulehte disainida juba enda äranägemise järgi just selliseks nagu ise soovid.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.