Kuidas muuta oma veebileht või e-pood kiiremaks ja miks see oluline on?

Ettevõtte veebilehel on teadagi väga oluline roll. Kuna internetikasutajate arv kasvab iga aastaga, tähendab see ka seda, et sinu veebilehte näeb üha rohkem inimesi. Ka näiteks enne kaubanduskeskusesse minekut teeb suur osa poodlejatest praegusel ajal kodutöö ära internetis. 

Sinu ettevõtte kodulehekülg või e-pood peaks olema visuaalselt silmapaistev, kergesti hallatav ja hästi optimeeritud. See aitab luua märgatavalt parema kuvandi potentsiaalsele kliendile. 

Kuid asjaolu, millele ettevõtted tihtilugu sama palju tähelepanu ei pööra, on veebilehe kiirus. Kui veebilehe või e-poe laadimiseks kulub umbes 6-7 sekundit, siis suure tõenäosusega klõpsib enamik inimesi juba poole laadimise peal “tagasi”-nuppu ning otsib teise veebilehekülje.

Ekspertide sõnul jääb ideaalne veebilehe laadimiskiirus 2-3 sekundi juurde. Loomulikult on alla selle veel parem, kuid kiiremat tulemust on juba üsna raske saavutada. 

Nippe ja näpunäited e-poe kiiremaks muutmisel ning seda, kuidas hinnata enda veebilehe kiirust, saab kuulata ja näha Zone’i Veebiakadeemias. 

Veebiakadeemia “Kiired ja vihased” episoodides laskuvad põhjalikumalt veebilehe ja e-poe kiiruse teemasse Zone.ee resident-häkker Peeter Marvet ja Eesti turundusspetsialist Timo Porval Lavii digiagentuurist. 

Zone’i Veebiakadeemias on kokku 109 huvitava sisuga koolitusvideot, kus võetakse luubi alla mitmed erinevad valdkonnad. Videod saavad vaadata kõik tasuta. 

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.