Kui aega on vähe või pole soovi seda veebilehe tegemisele kuigipalju kulutada, saab asjalikku abi Zone+ AI Assistendilt. Tegu on teenusega, mis AI toel sinu soovide kohase veebilehe välkkiirelt valmis teeb ning annab ka võimaluse seda vajaduse korral kohendada ja muuta.
Populaarne teenus on juurde saanud mitu värsket ja kasulikku täiendust, millest Zone’i blogis ka lähemalt räägitud. Vaatamegi siinkohal, mida uut ja põnevat need täiendused juurde toovad.
Üheleheküljeline veebisait
Kui seni sai luua veebilehti, mis koosnesid pealehest ja alamlehtedest, siis nüüd on valikus ka “visiitkaardi” stiilis veebileht, kus kogu vajalik info on koondatud ühele lehele. See on hea valik neile, kel tarvis minimaalselt infot kuvada (kontaktandmed ja põhiteave), kes soovivad kodulehe veelgi rutem püsti saada või tahavad lihtsat veebilehte, kus kogu info saab avalehelt kiirelt ja mugavalt kätte.
Kuhugi pole kaotatud ka võimalust üheleheküljeline variant hiljem ära muuta. Kuna kogu süsteem toimib WordPressi platvormi pealt, saab kodulehe alati ümber teha mitmeleheliseks ja neid vajadusel juurde lisada.
Tehisaru jagab rohkem soovitusi
Nüüd oskab tehisaru veebilehe loomisel sisukamaid soovitusi anda ning teeb seda kontekstipõhiselt. Nii saab luua omanäolise ning teemale vastava struktuuri, kus liigne sisu eemaldatud.
Samuti annab AI lehel oleva sisu ja info põhjal soovitusi uute alalehtede loomiseks, et see oleks paremini struktureeritud. Näiteks kui tegu on fotograafi kodulehega, kus eraldi pildigaleriid või portfooliot pole, oskab AI just sellise variandi välja pakkuda.
Integratsioon pistikprogrammidega
Täienenud on ka AI võimekus teha koostööd erinevate pistikprogrammidega. Näiteks võib tavapärase “Call to Action” kontaktinupu asemel luua automaatselt WPForms pistikprogrammil põhineva kontaktivormi, mis on lehekülje valmimisel kohe töövalmis.
Lihtsam haldus ja kiiremini leitavad tehisaru funktsioonid
Korrigeeritud on ka üleüldist kasutusmugavust ning paremini esile toodud teekond, mida jälgida peale esmase lehe loomist. Samamoodi on paremini tähistatud tehisaru funktsioonid, mida varasemalt oli raske leida – seda nii esile tõstetud teksti abil kui ka värvitoone rõhutades.
Zone+ AI Assistendi kohta saad täpsemalt uurida Zone’i kodulehelt. Samuti annab sellest parema ülevaate varasem blogipostitus, millega saad tutvuda siin.