Tuntud lekitaja: FaZe Clani koosseisu ootavad šokeerivad muutused

FaZe Clan täies koosseisus.Foto: FaZe

Kuigi ametlikku kinnitust veel pole ja ei pruugi ka tulla, vihjab “CS:GO” skeene üks tuntuim lekitaja, et Robin Kooli ehk Ropzi meeskonda ootavad enne järgmise suurturniiri algust suured muutused.

Viimasel nädalal on lahti läinud spekulatsioonid, et FaZe Clan ei jätka järgmisel aastal samas koosseisus. Nii väidab Alexey “OverDrive” Biryukov, kes on varem samuti esimesena meeskondade koosseisude muutustele esimesena jälile saanud. Näiteks Biryukov vihjas eelmisel aastal pea kuu enne ametlikku kinnitust, et Ropz liitub FaZe’iga.

Biryukov ütles alguses, et tiimist läheb puhkusele norrakas Håvard “rain” Nygaard, kuid paar päeva hiljem täpsustas ta, et see ei vasta siiski tõele, kuid meeskonda ootavad sellegipoolest šokeerivad muutused. “Tuleb välja, et FaZe’is on meeskonnas päris keeruline,” sõnas ta portaalile Escorenews. “Te saate järgmisel nädalal uuest olukorrast šoki.”

FaZe oli aasta esimeses pooles vaieldamatult kõige parem tiim maailmas, kuid sügis turniirivõitudele enam lisa ei toonud. Saab näha, kas järgmisel aastal üritatakse edasi samas koosseisus või vastavad lekitaja väited tõele.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.